Dziuba
czy zglosicie rozniez do izby lek-wet fakt uspienia psa przez technika wet??
co zrobiono ze zwlokami psa???
wazne bo nie mozna ot tak sobie zakopac , nalezy zutylizowac i miec na to stosowny kwit
jak to hycel ma na podworku psy???:crazyeye:
czy to czasem nie jedna z tych pseudo firm zajmujacych sie odlowami zwierzat ktore zgarniaja gruba kase za zlapanie psa ( od 500 do ponad 1000 zł !!! ) i zamiast zawiezc go do np schroniska i zaplacic ( szkoda kasy ) albo uspia albo wypieprza po drodze albo nie wiadomo co jeszzce
czy psy ktore ma na swoim podworku to psy odlowione ????
kazdy odlowiony pies musi przejsc 15 dniowa kwarantanne w schronisku lub miejscu ktore spelnia ku temu warunki takie jak schronisko
nie moze to byc zadne podworko czy przydomowe cos tam