Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. zosiu czekamy niecierpliwie czy psiaki w tym hoteliku chodzą na spacery ? czy ktoś poswieca im czas?? choć troszkę........ to wg mnie wazniejsze niz ładny boks czy porcelanowe miseczki ;)
  2. Dziewczyny dzwoniłam Państwo po przemyśleniu nie zdecydowali się na Kenię będą chcieli dać szansę jakiemuś małemu psiakowi ze schroniska we Wroclawiu czyli Kenia jedzie do Gajowej :loveu: no i ogromna prośba o bazarki bo Kenia potrzebuje sterylki
  3. bo to taka całuśna sunia :loveu:
  4. [quote name='matusz5']Ostródzianie:eviltong::eviltong:[/quote] Ostródziaki :eviltong: :evil_lol:
  5. [quote name='demi']gdzie jest teraz ta sunia? jak bedą wyglądały jej dalsze losy? zastanawiamy się czy nie sciagnąć jej tutaj do wrocławia, do domu z ogrodem i bokserkiem.[/quote] Demi a chcesz Kenii dać domek stały? :loveu:
  6. Osrtódziaki kochane zapraszam na watek uciechowa zajrzyjcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28656&page=661[/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9104/sv409781de1.jpg[/IMG][/URL] Lonli na honorowym miejscu w pokoju dla wolontariuszy wląsnoręczne wyremontowanym przez rotek_
  7. Koperku w takim razie pisz ile na paliwo trzeba bedziemy zbierać
  8. to prawda czasem nic nie pomoze choć teraz przypomniał mi się przypadek starachowickiej Almy przez okolo 2 tyg chciala pozerać kaukaza rezydenta , panstwo jzu mieli ją odwiezc ale ze swieta itp umowilismy sie na powrot Almy po swietach ale po swietach sie okazalo ze Alka dogadała się z nim wspaniale oby z Synkiem sie udalo
  9. jasne :loveu: bedę teraz niewolnikiem poczty ;)
  10. zdrojeczko trzymam za słowo :loveu: alez sie psiaki nachodzą :multi:
  11. wulkan energii :multi: przeszczęśliwy psiak
  12. w związku z tym ze rotek_ zabiegana pozwolilam sobie napisac do moda o przeniesienie watku do bardziej radosnego dzialu mam nadzieję ze mnei nie pogoni bo to wątek rotka ;)
  13. ale szyframi piszecie :crazyeye: kamyk bierz ich ;)
  14. :placz: ja załozę ale obiecajcie ze bedziecie się watkiem opiekować bo ja juz mam tyle psich bied ze nie wyrabiam czekam na info na pw
  15. Koperek mam wrazenie ze bedziesz za Kenia tesknic Ona jest boska :loveu: wroobel jutro poszukam kagańca dla Kenii ile potrzeba pieniedzy na przejazd?? i sorki ale kiedy dokładnie ta akcja?
  16. [quote name='rotek_']słuchajcie pokój dla wolontariuszy juz skonczony wiec max dwie osoby moga sobie "wnająć" pokoj i przekimać...prawie jak w hotelu:evil_lol: a tak na serio...pokoj za darmo wynajmujemy:lol:[/quote] ee nie za darmo ;) na spacery z psiakami bedą za to musieli pójść dotatkowe i to nie do kapliczki a nad staw :evil_lol:
  17. uxmal bede sprawdzać pocztę co chwilkę :multi: dziękuję :loveu:
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75779[/URL] bazarek dla Aksy i Jej zwariowanych towarzyszy ( wliczając ciotkę Ulv ;) :evil_lol: )
  19. oj a czy ten domek jest daleko? czy mozna spróbować tzn pojechać tam z Synkiem i sprawdzić erakcje? czy to za daleko ( chyba przeoczyłąm jesli pisalas w jakiej miejscowosci :oops: )
  20. Reksiuniu dzisiaj Cie nei widzialąm :-( ale juz jutro spacerek :loveu:
  21. ślijcie foty yewci kochani
×
×
  • Create New...