:crazyeye: oczko troszkę lepiej
ale szlag mnie trafia bo podliczylam koszty
ponad 120 zl na leczenie
Toz obiecal oddać
a niech ich jasny szlag trafi nagle :angryy:
my bez gorsza doslownie
:mad:
ale dobra wiesc jest taka ze Reksio doslownie odmlodnial
co najmniej o kilka lat
w schronisku :crazyeye:
coz on bidul musial miec za dom :-( :placz: :mad: