Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. Gajowa moze byc kontakt do Ciebie?? ux ma szczesliwą reke mowilam juz przy Forescie o tym a teraz sie potwierdza :multi: ux dziękuję :loveu:
  2. ux z tej okazji to powinnysmy szampana wypić :) :multi:
  3. wiem ze to watek Rybaka rotek powiedz co to za wlasciciele tej kotki??? w takim stanie jak ona jest to tragedia trzeba to gdzies zglosic zaglodzona kotka :shake: nie mozemy cicho siedzec bo wtedy mozemy sie czuc wspolwinni o takim kures...wie trzeba glosno mowic i zglaszac odpowiednim organom
  4. Dianka jestes w kolejce do domu teraz pierwsza wszystkie rude wieksze juz poszly do domow..........
  5. :crazyeye: oczko troszkę lepiej ale szlag mnie trafia bo podliczylam koszty ponad 120 zl na leczenie Toz obiecal oddać a niech ich jasny szlag trafi nagle :angryy: my bez gorsza doslownie :mad: ale dobra wiesc jest taka ze Reksio doslownie odmlodnial co najmniej o kilka lat w schronisku :crazyeye: coz on bidul musial miec za dom :-( :placz: :mad:
  6. oj sezon adopcyjny rudych psow z rudych jeszczeia zostaly.........
  7. [quote name='rotek_']to skoro rybak poszedł do adopcji to mozemy dzine dac do boksu dwóch rudych panienek....[/quote] oj to po wolutku Diana ma zapedy dyktatorskie i obawialabym się o moją coreczkę ........
  8. w tym tygodniu sezon adopcyjny na rude psy jak bedzie trzeba to czarne przefarbujemy ;)
  9. Sywia jak bedziesz rzejezdzać zajrzyj z cichacza :evil_lol: a wizyta i tak musi być :loveu:
  10. ech a aj wlasnie rozmyslam ze Rybak juz nie spedza nocy w ciemnym schroniskowym boksie tylko wsrod ludzi :multi:
  11. wielbiciele Aksy i ulvowego zwierzynca bardzo proszę o pomoc ulv bo jak znam zycie Ona sama nie poprosi sytuacja jest powazna potrzebne pieniadze
  12. Gosiu jeszcze raz dziekuje za pomoc tricolorce teraz mzuimy podjac decyzje czy leczymy Dinga tym lekiem ktory dostawal czy chrząstką przyznam ze to trudna decyzja jak dla mnie :oops:
  13. albo Kenia? za ktora czuję się odpowiedzialna ?? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65101[/URL] Radku zmien tytul :multi:
  14. czyzby wszystkie nasz slonka byly na allegro?? to moze czas na koty?? np czarna pantera??
  15. Jezu ja dostalam wlasnie od Sylwi smsa rycze ze szczescia moj synuś :multi: ux moze Diana? bo tak dzis z rotek_ na spacerze sie smialysmy ze dobry tydzien i idą rude psy od ajwiekszego najpierw Jaszko potem Friko a tu Rybak............. Diana tez ruda
  16. Bardzo jestem ciekawa co z tego spotkania wyniknie......
  17. hihihi dzieki ux nie ma to jak sztuczna szczeka :evil_lol:
  18. Małą kochana wstreciula wola i wola a ja nie mam serca odmowic i choc chwilke bawimy sie w boksie pluszakiem
  19. bo ciotka ux szaleje :loveu:
  20. Pytam nie po to by pytac ale jesli Dinguś ma zostać jeszcze to potrzebna kolejna porcja lekow na kolejny miesiac potrzebne szczepienie na wscieklizne bo konczy sie 1 wrzesnia Solito mamy dług od dwoch tygodni u weta za przyjazd i leki Dinga czy moglabys podjechac w wolnej chwili i zaplacic? bo jak nie zaplacimy pewnie nie da juz na kreche to nie ten wet ktory robil sterylki
  21. trzymam mocno kciuki za allegro
  22. o tak bardzo szczegolnie chyba Friko mnie polubił bo skacze tak ze mi kiedyś zeby wybije :evil_lol:
  23. :multi: izulka :loveu: Diance przydadzą się dobre fluidy
×
×
  • Create New...