[quote name='Sonuś']Cały czas obserwuje ten wątek,tylko nie mogłam sie wypowiedziec-problemy z logowaniem.
Co do matki szczeniat,tak to jest ta na zdjeciu. mam nadzieję,ze znajomi będą chcieli szczeniaczka po niej. Póki co znalazł jest jeden facet który chce psiaka do stróżowania,jest z katowić ale ma po psa przyjechać w pon mam nadzieję ze mnie nie wystawi:mad: Żeczywiście jestem młoda, i zbyt wiele nie moge zrobić,bo moim rodzice do psiarzy nie nalezą:-( Wiec mam nadzieję ze mi jakos pomozecie.
Co do dorosłych suń to juz ich nie ma:placz::placz::placz: Byłam w obu wskazanych miejscach,wolałam je,ba darłam sie na całą okolice i nic:placz::-( Mam tylko nadzieję,ze ktoś je przygarną,jutro dzwonie do schronisk i sprawdzę czy tam ich nie ma.[/quote] kurcze bo ja mieszkam za katowicami,fajnie bybylo jakbysmy sie jakos dogadali,bo ten pan o ktorym piszesz,wzial by dwa psy ja bym jednego odebrala z katowic zaoszczedzilabym na drodze.bylabym bardzo szcesliwa gdyby sie tak udalo to wszystko,bo tak dlugo szukaklam tu w okolicy szczeniorkow onkowatych,ale nie bylo.daj prosze znac.pisalam juz na gg do ciebie.