Gdzie ja sie obijam... :shake: Ja sie poprostu zastanawiam jak mam skonfigurowac dobrze aparat :eviltong:
Na poczatek jedna fotka :diabloti::
[IMG]http://images2.fotosik.pl/164/e8a9dfb224215362.jpg[/IMG]
No dobra, dam jeszcze druga:
[IMG]http://images2.fotosik.pl/164/8809b1c83ddf355emed.jpg[/IMG]
No i jeszcze jadna:
[IMG]http://images3.fotosik.pl/164/0f277e5dcfdb19b3med.jpg[/IMG]
Dzis porobie fotki na spacerku (mam nadzieje ze wyjda tym aparacikiem :p)