Jump to content
Dogomania

samograj

Members
  • Posts

    1894
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by samograj

  1. [quote name='mmbbaj'] :chlup: (pij mleko :evil_lol:)[/quote] A BĘDĘ WIELKA???
  2. [CENTER]najlepszego Psa Sekcji Polskiej Sędziował: Andrzej Mania[/CENTER] [CENTER]P.S. Bądźmy teraz wszyscy z MONIKĄ (ZPR). Wczoraj w Budapeszcie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3941/wieczuszkaqf1.gif[/IMG][/URL]dostała wiadomość o śmierci swojej ukochanej babci [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3941/wieczuszkaqf1.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
  3. [CENTER][B]WYNIKI Z BUDAPESZTU!!! DZIŚ DOSTAŁAM!!![/B] tłumaczy to brak zpr na forum [SIZE=5][COLOR=purple][B]SZABLA Kłusująca Sfora[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][COLOR=red]CAC, ZWYC. PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ, NSwR[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][B]NEMROD Kłusująca Sfora[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]CAC, ZWYC. PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ, ZWYC. RASY[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B]SEDZIA: Piotr ŚLIWKA ( zmiana w dniu wystawy- miał sędziować PETER BEVERSDORF)[/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]ZWYC. GR. 6[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B]SĘDZIA: HELIANE MAISSEN- JARISCH[/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]Najlepszy pies sekcji polskiej[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]2 BIS[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]RAS PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=black]SĘDZIA ZAGRANICZNY: ???[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B]no to :[/B] [SIZE=5][COLOR=blue][B]:klacz: WIELKIE GRATKI DLA KŁUSAKÓW:klacz:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  4. [quote name='mmbbaj']:lol:Oczywiście! Bo wasza nadzieja mnie trzyma przy życiu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Gosieńko :loveu:[/quote] A ja nie jestem przy nadziei!!! Wczoraj tak mnie dopadło, że wieczorem nie mogłam wogóle pisać, moje posty pisały mi dzieci pod moje dyktando, a około 22.00 czy po 22.00 (już nie pamietam) zebrałam sie z wyra , patrzę w monitor i ledwo widzę!!! Wszystko jakieś zamazane!! Wystukałam jednego posta na RYSUNKACH, bo tam ktoś namalował mi piękną ŻMIŁECZKĘ na pieńku w ŚWIERKLAŃCU, której de facto, też dokładnie nie dojrzałam!!! DZIŚ lepiej ,ale jak wczoraj mną trzęsło i dygotało i miałam HERZ KLEKOTY, tak teraz jest mi gorąco i jestem cała mokra!!! JA STAWIAM NA KLIMĘ!!!(menopauzę) POZDRAWIAM i ZDRÓWKO!!! P.S. Wiesz, gdybym szalała do rana w realu to rozumiem - kac!! Ale po wirtualnej bibie??? QRCZE, ALE JESTEM SŁABA!!!
  5. [quote name='Sabina1']Jakby nie liczyć, potrzeba będzie na utrzymanie i socjalizację suki 450 zł miesięcznie. W tym miesiącu, nie jest jeszcze tak źle, bo jak Bea mówiła, jest odłożone 200 zł. Ja zobaczę pod koniec tygodnia, ile mi sie uzbiera z aukcji książek na Bazarku, ale ze 100 chyba będzie, resztę pewnie się dozbiera, ale w listopadzie.......i jeszcze dalej......... Nie czuję się upoważniona do organizowania zbiorki pieniędzy. Chciałabym , zeby zrobiła to jakaś poważana i zasłużona osoba z ogarzego środowiska, tak jak , w takich przypadkach, było do tej pory.[/quote] Bea czy będziesz nadal zbierała??? Chciałabym cos wpłacić- czy na Twoje poprzednie konto???? Tylko 100zł, na więcej na razie mnie nie stać :shake:, przykro mi!!! :-(
  6. [B]mama-Dorota[/B] [B]Zgubiłam Twój wątek!!!, gdzie on???[/B]
  7. [quote name='mama_Dorota']Mamusia dziś jeszcze nie podniosła mamusi! :mad: Już nadrabiamy! :loveu: Czy jest możliwość poniesienia wszystkich i żeby wszystkie znalazły domek? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] MAMUSIU!!! Nie podnioslam dziś w nocy twego wątku, bo mnie tak choroba zmogła,że wczoraj to dzieci pod moje dyktando pisły posty, mnie sie w oczach mieniło!!!
  8. [quote name='mmbbaj'] [B]Aniu, czy ty miałaś badaną tarczycę? :roll: [/B][/quote] JUŻ CHYBA O TO PYTAŁAŚ, ALE JAKOŚ PRZEGAPIŁAM - tak tarczycę mam OK- już kilkakrotnie mnie badano ,bo takie podejrzenia zawsze sie pojawiały. To chyba coś po grypie- muszę jednak przeprosić się z lekarzem!!! [quote name='mmbbaj'] [B]A ja spróbowałam nowego efektu w PSP :lol: To tylko próba, ale udało się :sweetCyb:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/214/f0c981f0646efe17.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][COLOR=darkolivegreen]"Ależ jestem całuśny!!!"[/COLOR][/B] [B][COLOR=#556b2f]FAJNA PRZERÓBKA:p [/COLOR][/B]
  9. ŻMIŁKA z CZADEM znów smacznie śpią: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img302.imageshack.us/img302/7097/zmikazczadzikiemznwpiqj3.jpg[/IMG][/URL] Znów tylko z telefonu:shake:
  10. Jeśliście nie wiedzieli, że jam wierszokleta, niech każdy z was zaglądnie: facet czy kobieta, na wątek utworzony, przez bestyję zdolną- linka wam tu podaję - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30850&page=18[/URL] niech chcąc być namolną!!! Jeżeli ktoś zapragnie ździebko porymować, zapraszam do topiku będę sekundować!!!
  11. A mnie, drogie panie...i mili panowie, (pozwólcie, że co myśę, to tutaj wypowiem) najbardziej się podoba z tego tam wszystkiego... ów portret szefa KLUBU OGARA I GOŃCZEGO!!!
  12. [quote name='mmbbaj'] Tylko, że ja rumu nie lubię ;) [/quote] TO MIAŁ BYC TYLKO DOWCIP NA ROZWESELENIE!!!(RUMIANEK) SŁUCHAJ SABINY, BO JA ZNOWU DZIŚ MAM JAKĄŚ TRZĘSIAWKĘ , DYGOTKĘ I STRASZNIE MI SERCE KOŁACZE!!! (U lekarza oczywiście nie byłam- czasu mało!!!)
  13. To prosimy TANITKĘ o przeedytowanie!!! Aby było o zbórce pieniędzy na utrztmanie suni, bo o NOCCE i NECIKU jest inny wątek, tam szukamy docelowych domków:loveu: JA TAK TO WIDZĘ. Mile widzianne inne propozycje.
  14. [B][SIZE=4]Jest śliczna!!![/SIZE][/B] Czy to ma byc kilka fotek???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A dużo ,to ile według Ciebie??? Ale o to chodzi,żeby byłoj ak najwięcej!!!
  15. ZNOWU MOJE ULUBIONE UJĘCIE+ KLEJNOTY RODOWE!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (może to i kret z wytrzeszczonymi gałami:crazyeye: ) [quote name='Dobcia'] [B]Samograjko [/B]bardzo dziękuje[B]:lol: [/B]Była mowa o konkursie na "zdjęcie pażdziernika". A to zdjęcie to żadna przeróbka -po prostu włożyłam mu gałązke za obroże:evil_lol: [/quote] WIEM, ŻE NIE PRZERÓBKA- PISAŁM,ŻE WYGLĄDA JAK PRZERÓBKA!!!!! :razz:
  16. Oj nie Kochana!!! O WYKŁADOWCĘ PRAWA KARNEGO W KWS im FRYCZA-MODRZEWSKIEGO i JEDNOCZEŚNIE PROKUTATORA PROKURATURY RRAJOWEJ oraz DYR. BIURA POSTĘPOWANIA PRZYGOTOWAWCZEGO W MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI. A KONTAKT Z MŁODZIEŻĄ MIAŁ ZAWSZE JAKO SZKOLENIOWIEC NOWYCH KADR:-( LAZY!!! WYBACZ, NIE NA TEMAT!!! TRZYMAJ SIĘ SKARBIE!!!:loveu:
  17. Czy Załozyłayście Już Nowy Tamat O żanetce I Pieniadzach Na Sterylkę I Jej Utrzymanie???
  18. [quote name='kalinaM'][IMG]http://foto.onet.pl/upload/12/22/_273034_n.jpg[/IMG] :-( [*]Rotti A co sie stało z jej sami żyją nadal?[/quote] ŻYJĄ I MAJĄ SIE DOBRZE-OSIAGAJĄ SUKCESY!!!WYEMIGROWAŁY!!!
  19. WRACAM DO SEDNA: MUSIU , jak tam na konkursach dzisiaj!!!
  20. JA ZAWSZE MÓWIĘ SOBIE, ŻE INNI MAJĄ GORZEJ!!! ZARAZ PO ŚMIERCI TATY, TSUNAMI w TAJLANDII ZMYŁO Z POWIERZCHI ZIEMI TYLE DOMÓW, a OŚWIĘCIM i inne obozy zagłady, a ludzkie dramaty, które oglądamy w telewizji... BYŁAM W SZPITALU- umierał (na raka żołąka) ojciec 4 dzieci , których matka pół roku wcześniej ,po umyciu podłogi postanowiła zjeść obwarzanka i... pośliznęła sie i udławiła- to jest dramat i ... c'est la vie
  21. Agga!!! Pozwoliłam sobie na załatwienie ci odsyłacza do bannerka, łatwiej wtedy będzie do ciebie trafić, chyba, że wolisz intymność. Jeśli chcesz, to wklej go sobie do podpisu!!!
  22. NIE ŚCIEMNIAJ DOGAJA!!! OPUŚCIŁAŚ IMPRĘ O 23.33, po tym jak rypnęłaś na ziemię i nie chciałaś przyjąć do wiadomości ,że jesteś nimfą+ manką (to chyba wstrząs po walnięciu garami). ZORTAŁAM SAMA ,AŻ DO 03.51 !!! Jak myślicie, kto tu tak pięknie posprzątal, a nie było mnie do południa,bo poszłam do skupu sprzedać butelki i puszki po piwie- wiecie ile kasy zarobiłam, dzieki wam leniuchy!!! Poszli wszyscy, a do roboty nie miał kto ruszyć- ale za to mam kasę na podatek, tyle było butelek i puszek!!!
  23. Mały samograj też coś zwęszył: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9560/fagotzkieliszkiemjt6.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Dobcia']Fotorelacja z dobkowo-kunlelkowatego życia będzie jutro:cool3:-dziś i net i image chodzą mi tragicznie wolno...:diabloti: Pozdrowinka przekazane-dziękujemy:lol: Zuziu... zdjęcia do konkursu wastawia się jak do galerii-wchodzisz na "konkurs pażdziernika" wymyślasz tytuł i wstawiasz zdjęcie;) Powodzonka! A banerek jest ok, nie widze by mu coś dolegało;)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]O jakim konkursie mowa???[/B][/SIZE][/FONT] [quote name='Dobcia']Skoro nalegacie...:lol: jem sobie... [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1601/74vt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1002/76iq7.jpg[/IMG] Jedzenie też może być nudne:p [IMG]http://img323.imageshack.us/img323/2217/75ad7.jpg[/IMG] "ratuj się kto może!" [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7074/78cb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9335/77vt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1395/79ek4.jpg[/IMG] wystarczy tyle fotek?:cool3: Dobranoc!!!;)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]JAK ZWYKLE SUPER , A NAWET EXTRASUPER FOTKI I PSIAKI RADOSNE !!! MIŁO POPATRZEĆ!!![/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1057/81ky2.jpg[/IMG] [B]A TO JAK PRZERÓBKA W PHOTOSHOPIF!!![/B]
  25. [quote name='diabelkowa']hehe ale nigdy nie widzialam zeby jakis pies sie tak slinil ;] swietna galeria ;] i dzieki za odwiedzinki :] czemu zmienilas bannerek ?tamten mi sie cholernie podobal;][/quote] OJ!!! TO MAŁO WIDZIAŁAŚ!!! WKLEJĘ TU KIEDYŚ ZDJĘCIE MOJEJ ŻMIŁKI, GLUTY JEJ KAPIĄ AŻ DO ZIEMI, A JAK SIĘ OTRZEPIETO MA WOKÓŁ KUFY PIĘKNY WIANUSZEK ZE ŚLINY!!! [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]Witaj MoniŚ!!![/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]Piękne to Twoje psisko!!! Oczy wpatrzone ,mniemam, w dłonie właścicielki przygotowującej jakieś pyszności:crazyeye: :-o :razz: [/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=3][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...