-
Posts
1894 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by samograj
-
[quote name='mmbbaj'] :chlup: (pij mleko :evil_lol:)[/quote] A BĘDĘ WIELKA???
-
[CENTER]najlepszego Psa Sekcji Polskiej Sędziował: Andrzej Mania[/CENTER] [CENTER]P.S. Bądźmy teraz wszyscy z MONIKĄ (ZPR). Wczoraj w Budapeszcie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3941/wieczuszkaqf1.gif[/IMG][/URL]dostała wiadomość o śmierci swojej ukochanej babci [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3941/wieczuszkaqf1.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
-
[CENTER][B]WYNIKI Z BUDAPESZTU!!! DZIŚ DOSTAŁAM!!![/B] tłumaczy to brak zpr na forum [SIZE=5][COLOR=purple][B]SZABLA Kłusująca Sfora[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][COLOR=red]CAC, ZWYC. PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ, NSwR[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][B]NEMROD Kłusująca Sfora[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]CAC, ZWYC. PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ, ZWYC. RASY[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B]SEDZIA: Piotr ŚLIWKA ( zmiana w dniu wystawy- miał sędziować PETER BEVERSDORF)[/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]ZWYC. GR. 6[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B]SĘDZIA: HELIANE MAISSEN- JARISCH[/B][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]Najlepszy pies sekcji polskiej[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]2 BIS[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]RAS PUCHARU EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=black]SĘDZIA ZAGRANICZNY: ???[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B]no to :[/B] [SIZE=5][COLOR=blue][B]:klacz: WIELKIE GRATKI DLA KŁUSAKÓW:klacz:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='mmbbaj']:lol:Oczywiście! Bo wasza nadzieja mnie trzyma przy życiu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Gosieńko :loveu:[/quote] A ja nie jestem przy nadziei!!! Wczoraj tak mnie dopadło, że wieczorem nie mogłam wogóle pisać, moje posty pisały mi dzieci pod moje dyktando, a około 22.00 czy po 22.00 (już nie pamietam) zebrałam sie z wyra , patrzę w monitor i ledwo widzę!!! Wszystko jakieś zamazane!! Wystukałam jednego posta na RYSUNKACH, bo tam ktoś namalował mi piękną ŻMIŁECZKĘ na pieńku w ŚWIERKLAŃCU, której de facto, też dokładnie nie dojrzałam!!! DZIŚ lepiej ,ale jak wczoraj mną trzęsło i dygotało i miałam HERZ KLEKOTY, tak teraz jest mi gorąco i jestem cała mokra!!! JA STAWIAM NA KLIMĘ!!!(menopauzę) POZDRAWIAM i ZDRÓWKO!!! P.S. Wiesz, gdybym szalała do rana w realu to rozumiem - kac!! Ale po wirtualnej bibie??? QRCZE, ALE JESTEM SŁABA!!!
-
[quote name='Sabina1']Jakby nie liczyć, potrzeba będzie na utrzymanie i socjalizację suki 450 zł miesięcznie. W tym miesiącu, nie jest jeszcze tak źle, bo jak Bea mówiła, jest odłożone 200 zł. Ja zobaczę pod koniec tygodnia, ile mi sie uzbiera z aukcji książek na Bazarku, ale ze 100 chyba będzie, resztę pewnie się dozbiera, ale w listopadzie.......i jeszcze dalej......... Nie czuję się upoważniona do organizowania zbiorki pieniędzy. Chciałabym , zeby zrobiła to jakaś poważana i zasłużona osoba z ogarzego środowiska, tak jak , w takich przypadkach, było do tej pory.[/quote] Bea czy będziesz nadal zbierała??? Chciałabym cos wpłacić- czy na Twoje poprzednie konto???? Tylko 100zł, na więcej na razie mnie nie stać :shake:, przykro mi!!! :-(
-
[B]mama-Dorota[/B] [B]Zgubiłam Twój wątek!!!, gdzie on???[/B]
-
[quote name='mama_Dorota']Mamusia dziś jeszcze nie podniosła mamusi! :mad: Już nadrabiamy! :loveu: Czy jest możliwość poniesienia wszystkich i żeby wszystkie znalazły domek? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote] MAMUSIU!!! Nie podnioslam dziś w nocy twego wątku, bo mnie tak choroba zmogła,że wczoraj to dzieci pod moje dyktando pisły posty, mnie sie w oczach mieniło!!!
-
[quote name='mmbbaj'] [B]Aniu, czy ty miałaś badaną tarczycę? :roll: [/B][/quote] JUŻ CHYBA O TO PYTAŁAŚ, ALE JAKOŚ PRZEGAPIŁAM - tak tarczycę mam OK- już kilkakrotnie mnie badano ,bo takie podejrzenia zawsze sie pojawiały. To chyba coś po grypie- muszę jednak przeprosić się z lekarzem!!! [quote name='mmbbaj'] [B]A ja spróbowałam nowego efektu w PSP :lol: To tylko próba, ale udało się :sweetCyb:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/214/f0c981f0646efe17.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B][COLOR=darkolivegreen]"Ależ jestem całuśny!!!"[/COLOR][/B] [B][COLOR=#556b2f]FAJNA PRZERÓBKA:p [/COLOR][/B]
-
ŻMIŁKA z CZADEM znów smacznie śpią: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img302.imageshack.us/img302/7097/zmikazczadzikiemznwpiqj3.jpg[/IMG][/URL] Znów tylko z telefonu:shake:
-
Jeśliście nie wiedzieli, że jam wierszokleta, niech każdy z was zaglądnie: facet czy kobieta, na wątek utworzony, przez bestyję zdolną- linka wam tu podaję - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30850&page=18[/URL] niech chcąc być namolną!!! Jeżeli ktoś zapragnie ździebko porymować, zapraszam do topiku będę sekundować!!!
-
A mnie, drogie panie...i mili panowie, (pozwólcie, że co myśę, to tutaj wypowiem) najbardziej się podoba z tego tam wszystkiego... ów portret szefa KLUBU OGARA I GOŃCZEGO!!!
-
[quote name='mmbbaj'] Tylko, że ja rumu nie lubię ;) [/quote] TO MIAŁ BYC TYLKO DOWCIP NA ROZWESELENIE!!!(RUMIANEK) SŁUCHAJ SABINY, BO JA ZNOWU DZIŚ MAM JAKĄŚ TRZĘSIAWKĘ , DYGOTKĘ I STRASZNIE MI SERCE KOŁACZE!!! (U lekarza oczywiście nie byłam- czasu mało!!!)
-
To prosimy TANITKĘ o przeedytowanie!!! Aby było o zbórce pieniędzy na utrztmanie suni, bo o NOCCE i NECIKU jest inny wątek, tam szukamy docelowych domków:loveu: JA TAK TO WIDZĘ. Mile widzianne inne propozycje.
-
[B][SIZE=4]Jest śliczna!!![/SIZE][/B] Czy to ma byc kilka fotek???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A dużo ,to ile według Ciebie??? Ale o to chodzi,żeby byłoj ak najwięcej!!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
samograj replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ZNOWU MOJE ULUBIONE UJĘCIE+ KLEJNOTY RODOWE!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (może to i kret z wytrzeszczonymi gałami:crazyeye: ) [quote name='Dobcia'] [B]Samograjko [/B]bardzo dziękuje[B]:lol: [/B]Była mowa o konkursie na "zdjęcie pażdziernika". A to zdjęcie to żadna przeróbka -po prostu włożyłam mu gałązke za obroże:evil_lol: [/quote] WIEM, ŻE NIE PRZERÓBKA- PISAŁM,ŻE WYGLĄDA JAK PRZERÓBKA!!!!! :razz: -
Oj nie Kochana!!! O WYKŁADOWCĘ PRAWA KARNEGO W KWS im FRYCZA-MODRZEWSKIEGO i JEDNOCZEŚNIE PROKUTATORA PROKURATURY RRAJOWEJ oraz DYR. BIURA POSTĘPOWANIA PRZYGOTOWAWCZEGO W MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI. A KONTAKT Z MŁODZIEŻĄ MIAŁ ZAWSZE JAKO SZKOLENIOWIEC NOWYCH KADR:-( LAZY!!! WYBACZ, NIE NA TEMAT!!! TRZYMAJ SIĘ SKARBIE!!!:loveu:
-
Czy Załozyłayście Już Nowy Tamat O żanetce I Pieniadzach Na Sterylkę I Jej Utrzymanie???
-
[quote name='kalinaM'][IMG]http://foto.onet.pl/upload/12/22/_273034_n.jpg[/IMG] :-( [*]Rotti A co sie stało z jej sami żyją nadal?[/quote] ŻYJĄ I MAJĄ SIE DOBRZE-OSIAGAJĄ SUKCESY!!!WYEMIGROWAŁY!!!
-
WRACAM DO SEDNA: MUSIU , jak tam na konkursach dzisiaj!!!
-
JA ZAWSZE MÓWIĘ SOBIE, ŻE INNI MAJĄ GORZEJ!!! ZARAZ PO ŚMIERCI TATY, TSUNAMI w TAJLANDII ZMYŁO Z POWIERZCHI ZIEMI TYLE DOMÓW, a OŚWIĘCIM i inne obozy zagłady, a ludzkie dramaty, które oglądamy w telewizji... BYŁAM W SZPITALU- umierał (na raka żołąka) ojciec 4 dzieci , których matka pół roku wcześniej ,po umyciu podłogi postanowiła zjeść obwarzanka i... pośliznęła sie i udławiła- to jest dramat i ... c'est la vie
-
Agga!!! Pozwoliłam sobie na załatwienie ci odsyłacza do bannerka, łatwiej wtedy będzie do ciebie trafić, chyba, że wolisz intymność. Jeśli chcesz, to wklej go sobie do podpisu!!!
-
NIE ŚCIEMNIAJ DOGAJA!!! OPUŚCIŁAŚ IMPRĘ O 23.33, po tym jak rypnęłaś na ziemię i nie chciałaś przyjąć do wiadomości ,że jesteś nimfą+ manką (to chyba wstrząs po walnięciu garami). ZORTAŁAM SAMA ,AŻ DO 03.51 !!! Jak myślicie, kto tu tak pięknie posprzątal, a nie było mnie do południa,bo poszłam do skupu sprzedać butelki i puszki po piwie- wiecie ile kasy zarobiłam, dzieki wam leniuchy!!! Poszli wszyscy, a do roboty nie miał kto ruszyć- ale za to mam kasę na podatek, tyle było butelek i puszek!!!
-
Mały samograj też coś zwęszył: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9560/fagotzkieliszkiemjt6.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
samograj replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia']Fotorelacja z dobkowo-kunlelkowatego życia będzie jutro:cool3:-dziś i net i image chodzą mi tragicznie wolno...:diabloti: Pozdrowinka przekazane-dziękujemy:lol: Zuziu... zdjęcia do konkursu wastawia się jak do galerii-wchodzisz na "konkurs pażdziernika" wymyślasz tytuł i wstawiasz zdjęcie;) Powodzonka! A banerek jest ok, nie widze by mu coś dolegało;)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]O jakim konkursie mowa???[/B][/SIZE][/FONT] [quote name='Dobcia']Skoro nalegacie...:lol: jem sobie... [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1601/74vt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1002/76iq7.jpg[/IMG] Jedzenie też może być nudne:p [IMG]http://img323.imageshack.us/img323/2217/75ad7.jpg[/IMG] "ratuj się kto może!" [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7074/78cb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9335/77vt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1395/79ek4.jpg[/IMG] wystarczy tyle fotek?:cool3: Dobranoc!!!;)[/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]JAK ZWYKLE SUPER , A NAWET EXTRASUPER FOTKI I PSIAKI RADOSNE !!! MIŁO POPATRZEĆ!!![/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1057/81ky2.jpg[/IMG] [B]A TO JAK PRZERÓBKA W PHOTOSHOPIF!!![/B] -
Galeria LASSIE & Roztoczańskiego Kota Kranowego (-: - reaktywacja!
samograj replied to MoniŚ's topic in Owczarek szkocki
[quote name='diabelkowa']hehe ale nigdy nie widzialam zeby jakis pies sie tak slinil ;] swietna galeria ;] i dzieki za odwiedzinki :] czemu zmienilas bannerek ?tamten mi sie cholernie podobal;][/quote] OJ!!! TO MAŁO WIDZIAŁAŚ!!! WKLEJĘ TU KIEDYŚ ZDJĘCIE MOJEJ ŻMIŁKI, GLUTY JEJ KAPIĄ AŻ DO ZIEMI, A JAK SIĘ OTRZEPIETO MA WOKÓŁ KUFY PIĘKNY WIANUSZEK ZE ŚLINY!!! [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]Witaj MoniŚ!!![/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]Piękne to Twoje psisko!!! Oczy wpatrzone ,mniemam, w dłonie właścicielki przygotowującej jakieś pyszności:crazyeye: :-o :razz: [/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=3][/SIZE][/B]