-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
... no ja własnie pamietając o Tobie, Gallegro, tak o tej lampie mędzę i o tym,że sie znasz i mozesz pomóc tez pamietam.. ... co do banerka w naszej ksiegarni - to dobry pomysł - takie psy chore i inne. Tylko ja tego niestety nie potrafię zrobić .... Ja tylko moge poprosic admina naszej strony księgarnianej, żeby banerek był. A dokad on prowadzi , ten banerek - to już musimy sami wymyslic i zrobić.
-
... bo to na razie nie widac po pieniadzach - ale ja wpłaciłam wczoraj 75,00 i jeszcze za granatowy będzie wkrótce , trzy są zrobione i może na rózowy ktos sie skusi no i jade do pragi - pociąg 16 h w obie strony mozna robić no i olga ( i jej trzy szale) i cała masa róznych zamówionych - i tylko chciałabym wiedzieć czemu lampa - "nie" Nie - że sie nie zgadzam, ale czemu tak, powiedz Tweety?
-
... ale dlaczego lampę nie? Bo nikt nie wpłaca i nie uzbieramy - czy że niepotrzebna? ... i jeszcze chciałam powiedzieć że strona kundla mnie wkurza raz działa raz nie działa, a ja w księgarni internetowej naszej mam do niej link i zaraz go wyrzucam, bo to nie ma sensu... Mogę tam dać coś innego, ale co? Inny banerek, znaczy z linkiem do innego miejsca. Ale do jakiego? Nie do dogo przecież...
-
... no tak, Agu, masz rację... to jedno jest dobre... sprzedałam szaliki na allegro... trochę ich tam jeszcze na zamówienie robię...z allegro przeniosłam sie do naszego Bazarku ( nauczyłam sie wklejać zdjecia ! dzieki za zmniejszenie tego ze świnkami - to chyba tuz przed rozwiazaniem to robiłaś?), kolejka czekających na szaliki jest jak stąd na Mazury :)))) ....co wymyślam jakiś cel tych szalików ( na Vanilkę, na Bibka) to okazuje sie, ze operacja niepotrzebna lub - nie bedzie robiona - wiec teraz cele mam dwa, na przemian - bardziej ogólne - na Węgrów i na lampę do naświetleń.
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
petycja wysłana... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
... witam cioteczki ( wujaszkowie też!)...To ja pozwolę sobie przy Was przycupnąć... - Fanty na loterię sie znajdą , to jakoś z Olgą się w sprawie odbioru dogadamy, nie brnęłam przez cały wątek - ale rozumiem, ze w październiku ta loteria w Warszawie? - to szaliki też niech bedą na Węgrów, przynajmniej część, robię je robię, spokojnie - tylko dziś mam gości i za gotowanie się wziełam jak widać! - A to pismo to mailem starczy? Czy wydrukować i wysłać? Pocztą Polską? -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
...no nie martwmy się na zapas... moze to jakieś niezłośliwe tłuszczaki czy cóś? ... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='GreenEvil']To przesuwam kase z Lapulka na Sare. Sadze, ze Puska tez nie bedzie miala nic przeciwko :) dziekuje slicznie. pzdr GreenEvil[/quote] ... pucka nic nie ma naprzeciwko ... bo pochodzi z ... Radomia ... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
... ponieważ wpłaciłam kiedyś na Łapka , raz tu jeszcze napiszę ( pisałam już GreenEvil w PW) - proszę o przekazanie moich pieniedzy do ogólnej skarbonki....Tylko jak dociec - czy to moje pieniadze zostały czy kogoś innego??? -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
hehe samo mi tak wygwiazdkowało :)))))) -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
... o ! jakie piękne zdjęcia! jak mu uszy pięknie nasłu****ą! ciekawego co to za grudki, jutro od razu - opowiedz! dziekujemy za zdjęcia... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
... no ja rozumiem - kucie kuciem, biologia - biologią ale na parę zdjęc chyba zasłużyliśmy ? ...Łapku kochany, jak sie cieszę, ż etak dobrze sie wszystko ułożyło.... -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
kopiuję z działąjącego już "kundla" [FONT=Verdana][COLOR=#000000]O godzinie 16.07 dwa psie nieszczęścia były już w Psim Losie. W dniu dzisiejszym przejdą badania diagnostyczne (o wynikach poinformuję odrębnym komunikatem). Od schroniska otrzymaliśmy też wózek Fuksika. [B]Ten wózek to jakieś jedno wielkie nieporozumienie.[/B] Fuksik w najbliższym czasie otrzyma od Psiego Losu prawdziwy (profesjonalny) wózek, a nie „wózkową prowizorkę”. Pragną Państwa poinformować, że od prawie roku czasu szereg osób w tzw. Forum Dogomania starało się pomóc Fuksowi w znalezieniu nowego domu. Bez skutku! Za pośrednictwem jednej z „dogomaniaczek” zamieściłem na tym forum prośbę (apel) o kontakt ze mną tych wolontariuszy dogomanii, którzy znają historię Fuksa, [B]Na moją prośbę - nikt nie odpowiedział! Pozostawię to bez jakiegokolwiek komentarza![/B][/COLOR][/FONT] -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
... niestety nie mogę Bazylego wozić do Psiego Losu, bo on mieszka w Radomiu, a moją świnkę leczę u specjalisty do zwierząt futerkowych i ponieważ to choroba przewlekła - to nie będę zmieniać weta, ale bedę tę klinikę polecać kazdemu, kto ma jakieś zwierzę -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Panie Januszu! W imieniu Łapka - równiez dziekuję bardzo ! -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
pucka69 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
... a ile jesteśmy winni Psiemu Losowi za operację Łapka? Czy mamy jakieś pieniadze na ten cel? Bo ja kolejny szalik kończe - to mógłby byc dla Łapka na allegro? Czy dla niego pieniadze niepotrzebne? Super że ma domek!!!! -
Świnka nie tak bardzo chora, wetka mówi ze dobrze sobie radzi ( najlepsza wetka od futrzaków w Wawie podobno) ... badania krwi nie było na szczęście... zalecenie - pić piwo ma świnka ;))) ... a poważnie - jeść szyszki chmielowe...Też ma 4,5 roku... ... Rituniu ! Udało się ! Ale domek - znany itd? Głupio pytam - napewno znany!!!