rok to duzo czasu, nie ma co sie martwic, domek na pewno sie znajdzie. i nie ma znaczenia, czy schroniska sa przepelnione czy nie - jak ktos ise w Toli zakocha to koniec :) bedzie tylko ja chcial!
moze allegro njej nalezaloby zrobic?
[quote name='Moriaaa']Miałam zapytanie z allegro:
" bardzo mnie interesuje ta suczka
mysle o moich rodzicach (maja duza dzialke z domem) którzy mieli dobermanke wlasnie o imieniu Kora. ktora bardzo kochali ....
proszę coś napisac więcej o tym piesku..."
Średnio mi się podoba, ale może....:roll:
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
w pierwszej chwili myslalam, ze tak Ci napisala ta osoba w mail - ze srednio jej sie podoba ale moze... :-o:-o hehe, ale potem sie zorientowalam :)
oby sie udalo..
zagladam tutaj (rzaadko, bo tylko na tyle pozwala mi czas) za kazdym razem z nadzieja, ze Kora juz w nowym domku sie grzeje.... ehhhh :(
gdzie ten domek dla niej? co sie dzieje?