[quote name='iwop']rzeczywiście super wiadomość! Olgaj zwracam ci uwage, że to jest forum dogo a nie twoj prywatny blog. Watek założyła majafaja, która też zzwróciła ci uwage na brak kultury.I CHAMSTWA jakie prezentujesz również w privach nie bedę tolerowac - nie ja jedna.:angryy:
[/quote]
nie powiedziałam, że olgaj brakuje kultury, nie przekręcajmy.
dziewczyny, nie ma sensu... o co w ogóle poszło?
o to, że iwop się nie podobało, że ludzie wzieli psa do kota... ale nie było to oskarżenie do olgaj przecież... dziewczyny, to było nieporozumienie, olgaj emocnjonalnie zareagowała, bo przyjęła to jako atak na siebie. i niepotrzebnie 'nakrzyczała' na iwop.
i tyle, dajcie spokój.. psiak w domu, wszystko jest ok.