w sumie Karilka ma racje. a ja mysle, ze powinien byc jednen dumny i piekny, zdrowy w centrum, a dookoła bidy - np chudziutka sigma, no nie wiem... nie chce sie wymadrzac... moze ivi??
[quote name='fox_india']kurde, latwo nie bedzie. bede go prosic i prosic do skutku :modla: a na razie szukam domku tymczasowego dla Ivi blisko mnie.. czy ktos wie co u niej slychac?[/quote]
oj uwazaj.. bo jak w DT sie zakochaja:loveu::loveu:, to nigdy do Ciebie nie trafi :cool3:
no któś musi Was pilnować! takie schorowane bidy macie...ktoś Was musi powyzywać od hipochondryków :evil_lol::evil_lol:
trochę sie przestraszyłam... bo ja lubie pingwiny :cool3: to już nie będę Was wyzywac... obiecuję :roll:
[B]dziewczyny, straszne :(:placz:
dostałam pracę w Krakowie. i wyjeżdżam z Łodzi. a Dośka zostaje.... ale będę tęsknić !!:shake::grab::grab::shock::shock::Help_2: strasznie!!!
co to za życie beż włochacza ??? żadne!![/B]
zurdo, a co Ty tez piszesz moze pracke mag? a cos z espanol??
a ja Ci powiem, czemu tak jest - bo sciagasz zle mysli nadwrazliwa hipochondroscia :) musisz jej wmawiac - mała, jesteś zdrowa jak byk!!
i wiecej koziego mleka :p
[quote name='VitisVini']hej,
jesteśmy wsie spod gdańska ale to nie gra roli bo jakby się udało to transport jakoś się zorganizuje. Tylko, że w tej sprawie jest jeszcze sporo niewiadomych- opisałam wszytko w privie. Nie chcę bić piany i robić nadziei no ale musiałam wykorzystać szansę. jak będe wiedziec coś więcej to zaraz sie pojawię.[/quote]
w sprawie jakiego psiaka???