[quote name='aisaK']3-4? pewnie jakoś tyle...to wspaniała suczka i bardzo, ale to bardzo potrzebuje juz tej stałości, jedynej reki, kochanego kocyka, troszkę spacerków...[/quote]
no własnie.... hm... a moze ja bym sporobował w Lodzi tymczas zalatawiac aaa :-o ?