Witajcie,wczoraj pisałam,ze 13 w piatek to zabobony,nie miałam racji,wczoraj własnie pogotowie zabrało mojego tate,z podejrzeniem wylewu:-(w grudniu odeszła moja mamusia.Sorry,ze pisze o takich smutnych sprawach,a wy swietujecie Dzien Nauczyciela/moja mamusia była nayczycielem w szkolnictwie specjalnym/.