Jump to content
Dogomania

rita60

Members
  • Posts

    23676
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rita60

  1. O tej to wiem,myslałam,ze cos sie wczesniej szykuje.Bo pisałyscie to w takiej formie jakby miała byc juz niedługo. Bosze kiedy bedzie maj........
  2. Puk,puk dziewczyny czy jest jakas wystawa w Lodzi ?:oops:
  3. [B]niedzwiedzico [/B]zdjecia rewelacyjne,wiesz one sa czasami az meczace z ta ciekawoscia,jesli cos robie w domu,Parys musi pierwszy uczestniczyc we wszystkim,wszedzie wsadzi ten swoj wielki czarny nochalek.....ale to na swoj sposob urocze.:lol: Ostatnio upodobał sobie taka kosc-zabawke i jesli zobaczy,ze sie nim nie interesujemy,wpycha ja pod kanape,a potem przybiega do nas z wielkim szczekaniem,co ma oznaczac-wpadła mi przez przypadek,prosze ja wyciagnac,bo ja nie dam rady i ja stara kobieta musze klekac i wyciagac ta paskudna kosc:cool3: .Kiedy wyciagne,historia powtarza sie az do znudzenia/oczywiscie jego/:evil_lol:
  4. Witajcie, [B]Zach [/B]jak zwykle rewelacja.....:multi: Chciałam wam opowiedziec pewna zabawna historyjke zwiazana z moim erdelkiem.Rzucałam mu piłeczke w domu,ktora niezmordowanie aportował/skad on bierze te siły:shake: / w pewnym momencie rzuciłam mu w strone przedpokoju,czekam i nic,nie przychodzi,wreszcie jest wchodzi z moim butem w pyszczku,juz go miałam skarcic,ze nie wolno brac bucikow,ale okazało sie,ze piłeczka utkwiła w srodku buta i to moje kudłate szczescie nie mogło ja wyciagnac,to przyniosł panci,zeby cos poradziła-jaki on madry:lol:
  5. [B]Anisha [/B]witaj w gronie drugiej piecsetki....:laola:
  6. [quote name='bos'].....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:....obgadać dogomaniaków .......:eviltong::lol: :multi: :evil_lol: :evil_lol: [/quote [B]plotuszek:agrue::agrue::agrue:[/B]
  7. [B]Kardusiu [/B]gratuluje piecsetki............:knajpa:wypijmy za to,daje ci wolny wybor jesli chodzi o napoj;););)
  8. Dzieki Flaire :calus:to wystarczy.
  9. [B]Flaire [/B]byłabym ci wdzieczna jak bys cos znalazła,makiełki to specjalnosc mojego taty i dla mnie było to tak oczywiste,ze nigdy nie pytałam o proporcje/składniki znam/:oops:........... [B]Wind [/B]ja rowniez,chociaz to dziwne:roll:nie jem karpia na Wigilii.
  10. Napiszcie kochani cos na temat makiełek,jak w danym regionie sa robione,bo jest sporo wersji ,chodzi mi konkretnie o te robione z bułki,maku,mleka i bakalii.Bede wdzieczna,pozdrawiam:bye:
  11. Kudłaczku brakuje mi ciebie...........
  12. Dzieki Nina,sirion:calus:
  13. [B]niedzwiedzico [/B]chetnie wsiade z toba do pociagu byle jakiego,tylko z innego powodu. Tamte swieta obchodziłam bez mamusi,teraz te bez taty.Przestałam byc dzieckiem....:-(
  14. [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tyle że ostatnio TZ wybrzydza na wszystko, co ugotuję ! To niedobre, a znowu potrawka z kury, to za kwaśne, a po co te przyprawy w mięsie .... I tak dalej.....:angryy: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Można dostać cholery.....[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ponadto kłoci się z córką (bardzo ostre spięcia, bo mają podobnie choleryczne charakterki). Ja pośrodku jako bufor i zderzak, obita psychicznie z dwu stron ! Mam tego dość ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Witaj w klubie Sirion/chodzi o stosunki ojciec-corka/ nie jestes odosobniona w tym temacie:lol: czy macie jedynaczke tak jak my :mad:
  15. Witajcie,tak sobie podczytuje historie tego bullika i mysle tak jak moi przedmowcy,ze nie mogłabym miec psa,ktory wzbudza strach swoich włascicieli. Dlatego uwielbiam mojego erdelka,moge przytulic jego pyszczek do twarzy,pozwolic wciskac sie w zagiecie szyi bez obawy,ze mi ja odgryzie:cool3:Jednak mysle,ze metoda silnej reki o ktorej pisała Aluzja nie zawsze daje wyniki,pies to pamietliwa istota,po takim incydencie bałabym sie stanac do niego tyłem......:cool3: [B]Inus [/B]prawo jazdy nie zrobie,bo ja za nerwowa jestem,zreszta mam w domu zawodowego kierowce,raczej skupie sie na innych zainteresowaniach.........[B]Borsaf [/B]jak tam Dzaga podobno Wiktor chowa dla mojego Paryska zone:lol:
  16. Cioteczki dziekuje za wyrazy wspołczucia ........... i znowu szok,Kudłaczku tak mi przykro byłam z toba wirtualnie,szansa na domek była tak blisko,los jednak chciał inaczej:-( Neris bardzo ci wspołczuje,wiem co przezywasz,jedyne pocieszenie,ze byłas przy nim do samego konca,nie był sam,a to bardzo duzo,dziekuje ci za opieke nad nim,a przede wszystkim za miłosc jaka mu dałas,trzymaj sie:calus:
  17. [B]Borsaf [/B]własnie takie mysli mnie zabijaja, zastanawiam sie czy zrobiłam wszystko co mogłam zrobic,czy tez nie........te słowa widocznie tak musiało byc powiedziała do mnie ordynatorka kiedy z nia rozmawiałam.Przepraszam,ze wchodze do was z takimi tematami,ale mam taka wielka potrzebe wygadania sie,wyrzucenie tego nagromadzonego zalu.
  18. To ja...........Dziekuje wam za słowa otuchy i wsparcia,dobre fluidy,były bardzo potrzebne.Mysle,ze tata jest szczesliwy bo spotkał tam moja mamusie,bardzo za nia tesknił,nie był w stanie funkcjonowac bez niej.Chyba nie mozna nikogo zmusic do zycia..........
  19. Kudłaczku wybacz cioci nie bedzie jakis czas,umarł moj tato:-(:-(:-( trzymaj sie i szukaj domku.
  20. [B]Stało sie najgorsze moj tato nie zyje..........:-(:-(:-([/B]
  21. Kochani jestem a własciwie mnie nie ma:shake:nie chce sie rozpisywac i obarczac was moimi problemami,kazdy przeciez ma swoje.Trzymajcie sie cieplutko,bardzo was lubie............:-(
  22. Witaj Kudłaczku,ty juz zdrowy a ciocia zachorowała i nie było mnie troche,To nie zmienia faktu,ze dalej szukamy dla ciebie twojego domku,twojego pana i twojej miski dla ciebie.:lol:
  23. Zamaczony sliczny Kudłaczek czeka na domek,jaki on słodki:multi::multi::multi:
  24. Nie zapomnieli........ nie sposob zapomniec takiej mordki,hopaj do gory przystojniaczku,pokaz sie na pierwszej stronie.:multi:
  25. [B]fjolka [/B]zgadnij ktore zdjecie podoba mi sie najbardziej ?:razz::eviltong::razz:
×
×
  • Create New...