[B]Borsafku [/B]jak opisujesz zachowanie Regona,to jakbym czytała o Parysie/a oni chyba nie spokrewnieni :evil_lol: /czy Regon robi taka przyczajke jak widzi psa ? To jest styl pantery,zebys widziała przerazenie w oczach włascicieli jak on sie tak skrada do ich pupili:loveu: skrada sie,skrada a potem podskakuje w radosnym powitaniu,zawsze mnie rozsmiesza swoim zachowaniem,ale tych ludzi nie,bo patrza na niego jak na potencjalnego morderce:evil_lol: