-
Posts
23676 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rita60
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[B]Regoniku [/B]z okazji urodzin-18,zycze ci razem z twoim wirtualnym kumplem z kompani karnej:cool3:Paryskiem,duzo zdrowka,mnostwo smakołykow od twojej panci i wszystkiego najpsiejskiego.:BIG::laola::tort::new-bday: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Kudłaczku:multi:cioteczki,czy wy przypadkiem czegos nie ukrywacie ? bo tak jakos nie moge doczytac miedzy wierszami:evil_lol: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[B]borsaf[/B] jaka słodka ta Dzaga,nastepny szczenior na naszym dogo,napisz o niej cos wiecej,ile ma miesiecy,skad panna pochodzi,widze,ze nowy młody własciciel zauroczony :lol:/zreszta kto by nie był/. -
[B]swallow [/B]duzo zdrowia dla Czeski,ogrom smakołykow i wszystkiego naj.........:new-bday::laola: [B]coztego [/B]ja tez wypije,za twoj dziesieciotysiecznik:pepsi:
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jeszcze raz,az do skutku:lol::evil_lol::lol: trzymaj sie przystojniaczku. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='pidzej']noo! nikt nie ma takich fajnych zdjęć z Kudłasiem jak ja... i te jego nóżki rozjechane najsłodsze... http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/P1010043k.jpg Jakie to kochane,słodkie psisko:calus::calus::calus: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[B]zach[/B] tak mi przykro,wymiziaj szczerbola od cioteczki Rity:kiss_2:[B] niedzwiedzico [/B]twoje foty sa rewelacyjne,sama dokonaj wyboru,bo mnie trudno sie zdecydowac:roll: [B]swallow [/B]czy przewidujesz w tym kalendarzu zdjecie nietypowego erdela ?:evil_lol: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widzisz Kudłasiu cioteczki sie przekomarzaja,robia to z miłosci do ciebie,chca jak najlepiej,dalej szukamy domku dla ciebie,mam nadzieje,ze to juz niedługo...........:multi: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Witajcie, u nas zimno,biało brrrrrrrr nieprzyjemnie,nie cierpie zimna,jak kiedys wygram w toto lotka :crazyeye:to bede wyjezdzała w ta pore roku do cieplejszego klimatu.:eviltong: Parys dzisiaj nabroił,zostawiłam adidasy i nie mam juz jednego,tak sobie mysle,czy w jego wieku,pies jeszcze robi takie rzeczy ? Napiszcie,czy wasze czterołapy tez sie tak zachowuja,bo juz sama nie wiem:shake: -
[B]bogula[/B] ciesze sie,ze to juz dzisiaj zawita do twego domu to kudłate szczescie:multi:napisz zaraz o pierwszych kroczkach suni w swoim domeczku.
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaczku jestem,ciocia nie zapomniała,własnie przeczytałam jaki z ciebie pies strozujacy,brawo:multi:tylko gdzie jest twoj domek ? Mam nadzieje,ze juz niedługo znajdzie sie i ten jeden jedyny pan. -
Jeszcze jedno [B]Ali [/B]tatuaz:happy1: jesli chodzi o horoskop hinski,ja tez jestem szczurkiem,ale nie ma sie co wstydzic,bo jak czytam takich zwierzatek na dogo wiecej.Szczurki trzymajcie sie.........
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Wchodze na dogo,a tu dyskusja,az goraco sie zrobiło:angryy:ja wiem tylko jedno,ze zawsze zrobiłabym tak,aby to było dobre dla mojego psa,a przede wszystkim dla jego zdrowia. -
[B]Nitencja [/B]gratulacje dla ciebie i twojego chłopaka,dzielnie sie spisał,szesc czarno-brazowych pociech:klacz:[B]Magicnesca [/B]witaj,miło cie poznac i twoja liczna rodzinke:multi:
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaczku-Zarłoczku do gory,niech zobacza jaki jestes kochany. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[B]niedzwiedzico[/B] dopiero teraz przeczytałam o Kokuni,tak sie ciesze,ze wszystko jest juz dobrze:multi:wymiziaj ja odemnie no i oczywiscie od krewniaka Parysa. -
Witajcie kochani,ja dzisiaj bez kawki sie obyłam,bo narazie nie wolno:angryy:właczam sia na dogo sporadycznie bo sie kuruje,opiekuje tata. Zadziorny trzymaj sie,a ten pomysł z ciepłym piwkiem/z miodem/ wyborny-sprobuj:lol:
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto pokocha te brazowe madre oczy i rozkoszny wielki czarny nochal ? Domku czekamy........... -
Ali teraz dopiero doczytałam,ciesze sie,ze wszystko jest w porzadku,ja niestety nie mam takich predyspozycji,jesli chodzi o jakiekolwiek badania:oops:Aga gratulacje dla ciebie i piesa twego:multi:
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Borsafku Regon sliczny,te twoje foty powoduja,ze chetnie bym pojechała do ciebie w te piekne miejsca odstresowac sie i zapomniec o problemach.Parysek był cały czas przy mnie,jak lezałam właził do mnie i całował swoja pancie. -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Kochani witajcie,dzieki za dobre fluidy i słowa,przydały sie.Tata juz w domu,za to ja sie rozsypałam-cisnienie,serce,zoładek to wszystko skumulowało sie w jedno:shake:widocznie im człowiek starszy,tym mniej odporny na stres.:-([B]Zach[/B] spoznione,ale nie mniej szczere gratulacje:multi: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Kudłaczku,cioteczka chora była i dlatego cie nie odwiedzała,jestes taki sliczny i zadbany,gdzie jest wiec domek dla ciebie,mysle,ze juz niedługo odezwie sie ten co cie pokocha. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaczku nie spij juz popołudnie,do gory po domek,badz grzeczny,nie stresuj cioteczki Neris:cool3: -
Nie trzeba...........:multi: :multi: :multi:
-
[B]bos [/B]jak na te 82 lata,wygladasz niezle,no i apetyt ci dopisuje:loveu::evil_lol::loveu: