[quote name='majku33krakow'][quote name='rita60']Nie mogę znieść mysli,że następne twoje Święta na łańcuchu...[B]nikt cie nie przytuli,nie weżmie do domu abyś spędził te swięta w rodzinnym gronie...[/B].
ZAMIAST WYPISYWAĆ W KÓŁKO TO SAMO RUSZ GŁOWĄ ŻEBY GO Z TAMTĄD WYDOSTAC,GADAC JA TEŻ POTRAFIE[/QUOTE]
Jak miałeś możliwość pomóc,to skonczyło sie na pisaniu postów na PW,gadać-pisać to potrafisz...
Zrobiłam co mogłam...a ty nawet nie ruszyłeś tyłka,więc nie przygaduj.