Jump to content
Dogomania

Alynkaaa

Members
  • Posts

    800
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alynkaaa

  1. [B][COLOR=red]czeeeesc:)...no sliczne te wasze banerki....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [COLOR=red][B]wueilbiam takie swiateczne pierdoolki...sa takie...takie magiczne:):cool3: [/B][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=red][B]jak siem wkomponowal w listki:):loveu: :loveu: [/B][/COLOR] [IMG]http://images1.fotosik.pl/290/e0067ce6e2713bab.jpg[/IMG]
  2. [B][COLOR=red]heeej olcia to juz imprezy nie bedzie bo wrocilas:( wezzz....:eviltong: :eviltong: zartuje ciesze sie ze jestes:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]no banerek cudniasty...wogole wszystkie macie takie fajowe i na czasie:)...a ja nie umim robic banerkooof:([/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]czekam na historyjke....mam nadzieje ze juz jutro sie pojawi:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]3majcie siem buziaki:***[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=red]hej:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]niiieee no focie swietne:):):)[/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/"][B][COLOR=red][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1278/kopiadsc03605hb2.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=red]jak fajnie wyciagniete lapecki:):loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]swietna fociaaa:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]no i Rudy...poprostu booosko:):loveu: [/COLOR][/B][URL="http://imageshack.us/"][B][COLOR=red][IMG]http://img452.imageshack.us/img452/2889/kopiadsc03627wi5.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=red]no nie moge na tym zdieciu tak cudownie wyszedl...:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]wyyyyglaskaj go odemnie i wyyycaluuuj w ten lepecek kochaniuti:)[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=red]ojj taak impreza trwa:)......a ja ide spac...:([/COLOR][/B] [B][COLOR=red]wiec dobranoc....do jutra .....[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]jak przyjdem jutro tosiem zabawie z wami:):cool3: :cool3: :cool3: <troszke dziwnie to zabrzmialo(?):oops: :eviltong: :eviltong: >[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=red]a co tu tak pusto jak nigdy??????[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]kurcze normalnie jak wchodze tutak po 10 minutach nieobecnosci to mam juz zaleglosci tyle ze szok a dzis???....ktos tu siem leeenii:eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]przyszlam zyczyc dobrej nocki wam:*****[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR=red]witam wsumie to juz dobranoc wpadlam na foteczki:):):)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][IMG]http://images2.fotosik.pl/281/604eec6255f6f34a.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]hmmm..albo ci spiewa albo nudza go zdiecia i ziewa:cool3: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a jakie ladne gardziolko ma:):cool3: :cool3: :cool3: :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]luzia czym ty go tak wkurzylas ze ci jezorek pokazal??[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][IMG]http://images1.fotosik.pl/290/8c3f4c0e9a293bff.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]fajnie wyszlo to foto:):loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]dobranoooc:**********[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=red]zaraz spacQ ide wiec napisz co bylo w torbie a ja se jutro pzreczytam:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]aaaaa...i jeszcze jedno jak ten dywan tak bedzie hmmmm"pachnial" jak skory baranofff to nie fajutko...bynajmniej mnie pzrez pierwszy tydzien odrzucalo....teraz jest troche lepiej ale to kwestaia przyzwyczajenia <no i wywietrzenia barankoooooof>[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]aaaa za to Figa poprostu to uwielbiaa....najlepiej na skroce i porzed kominkiem <to wersja taka estetyczna..bo do wersji normalnej dochodzi jeszcze siepanie drewna na minimalne kawalki albo kosci a pozniej pancia szukaj tego w tych klakach barana....ehhhhh..kocham mojego lobuza no nie daje mi sie nudzic noo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: >[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]dobranoc:*****[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=red]wow fotki swietne ale banerek poprostu mnie urzekl:-o :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]poprostu cu do wny!!!!!![/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=red]witaaaaam:)slodki enterek pod kocykiem..taki dzidzius malutki:):***[/COLOR][/B]
  10. [quote name='furciaczek'][B]KOMUNIKAT OD OLI[/B] [B]BARDZO JA ROZBAWILA CALA SYTUACJA I KAZALA PRZEKAZAC ZE MOZECIE SOBIE IMPREZOWAC ILE WLEZIE:evil_lol: [/B] [B]JEDNYM SLOWEM NIEMA NIC PRZECIWKO ZDEMOLOWANIU SWOJEJ GALERII:lol: [/B] [B]TO DZIEWCZYNKI BAWIMY SIE[/B] :knajpa: :drinka: :laola: :beerchug: :drink1: :cunao: :drinking: :beerchug:[/quote] [B][COLOR=red]no to bibaaaaaaa:beerchug: :drink1: :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/COLOR][/B]
  11. [INDENT][B][COLOR=red]witam...focie pzrecudniastye jak zwykle...a to niebo....jak namalowane...dziekujemy za mikolajka na galerii:****[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]moj jedyny dzis prezent ale i tak siem ciesze:)[/COLOR][/B] [/INDENT]
  12. [B][COLOR=red]witaj piekny:)....co u ciebie ...widze jeszcze domek nie napisal do ciebie??....ale nie tracmy nadzieii.....i hooop na pierwsze miejsce neich zauwaza cie wkoncu!!![/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=red]wow jakie reniery:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]alez zem sie usmiala jakna nie patrzylam:evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=red]witam:)[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][B][COLOR=red][IMG]http://images3.fotosik.pl/276/4694197470f3e0e3.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=red]alez on jest slodki:):):)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a tu widze piekna modelke o zgrabnych nozkach:):cool3: :cool3: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][IMG]http://images2.fotosik.pl/277/e6abf0f38004537d.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]sliczne pieski:loveu:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=red]witam:)juz widze furciaczkowa pzreprowadzka zyjesz??ahhh ale sie ciesze razem z toba :):):)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a Furja swietnie wyszla :):loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][IMG]http://images2.fotosik.pl/280/47904e7ddb9ecdb0.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Furhja zapamietuje stara okolice...[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=red]czesc asiu:) ale dudus ma fajniutko i jak spi to taki maly gluubasek z niego:loveu: :loveu: :loveu: ciesze sie ze znalazl swoj domeczek:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]co do dywaniuku to naprawde na fotce wyglada suuuperowo:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]i tak mieciusiooo......swietny[/COLOR][/B]
  17. [quote name='_ChiQuiTa_']i najgorsze jest to ze nie mam czu was poodwiedzac tylko wpadne na chwile i zaraz mnie nie ma.... :( mam nadzieje ze wybaczycie...[/quote] [B][COLOR=red]nie martw siem Edytko wybaczymy ci wszystko:*****[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]pozatym sama mam ostatnio malo czsu na dogo<odkad sama zostalam> no ale juz niedlugo roodzice z wakcji wracaja i mnie troszke odciaza......boszszszsz zawsze docenialam moja mame ale po tych kilkunastu dniach jeszcze bardziej ja doceniam ze tak wszystko ogarnia.....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]no al enei otym pisac cem...no wiec jak juz znajdziesz chwilunie to cyknij zdieciunie bo siem stesknilam za niunia:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]3maj sie paaa:****[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=red]hej ale cudne focie:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]szczegolniejak dwie czarnulki leza razem:loveu: jakie to sloodziasteee:loveu:[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=red]hej martus:) ale cudne pzrerobeczki:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: i takie calkiem swiateczne!!!no poprostu az brak mi slow.....a z jakiego programu kozystalas??jak nie doczytalam to pseplasniam...ale ja taka ostatnio nie na czasie wszystko probuje ogarniac ale nie daje rady...[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/236/9839a43c4bf27b0f.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='furciaczek'] [B]alynkaaa [/B]dokladnie to do Redy jade i to bez psow niestety:placz: ale moze uda mi sie wyskoczyc do gdanska z dobcia kuzynki Diana:loveu: [/quote] [B][COLOR=red]szkoda ze bez psiorkofffff...tak bym cial je wyymiziac:):loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ale bylo by fajnie jak bys do gdanska wpadla:D jak cos to pisz ja jestem chetna do dogo spotkani:)[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=red]hej widze juz wrocilas z dobrymi wiadomosciami:)bedziesz na swieta w 3miescie??a gdzie??bo ja w gdansku mieszkam:Da bedziesz z pieskami??moze jakis spotkano w jakis nudny dzien swiateczny??:D[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a moja niunia chora biedulka i mam taki dzis smutny dzien:([/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=red]hej laska:D [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]co tam slychac mnie troszke na dogo nei bylo ale juz jestem i nadrabiam wszystko pooooooooooowoli ale siem staram:D[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]sliczna Safincia jak zwykle a e to zdiecie wymiata!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9158/im000885hg8.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]:evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=red]kurcze Sylwus zaluje ze mneinei bylo wtedy kiedt ty bylas na dogo:([/COLOR][/B] [B][COLOR=red]no ale moze w ten weekend se nadrbimy:d ogoladalam wszysciutkie fotki i sa sliiiiczne:D[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]szczegolnei te z szarym tlem i jak Fifi i pilkarz walcza o misia:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]swietne sa te psiunie:D[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=red]ale suuuupweasne focie:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a ta wszczegolnosci mnei ujela...[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/073dfcccc4e16c6b.html"][B][COLOR=red][IMG]http://images3.fotosik.pl/274/073dfcccc4e16c6bmed.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=red]suuper:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a co do Tzta to bys juz sie przyznala ze sie boisz ze go skradniemy a nie ze nie wiesz czy by sie zgodzil zebys focie jego tu wstawila...cfffaniara:eviltong: :eviltong:[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=red]witam ale tu juz duuuuzo wszystkiego:D <wow> piekne focie no i koniki!!!! cuuudowne[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a Enterek swietny:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]normalnie moja Fifa tylko moja to miniatura:P[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]hehe pozdrawiam:*****[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...