a mnie się marzy, żebyście wzięli 2 sunie :)
no takie mam marzenia... sama mam 3 sunie ze schroniska w Łodzi i jedną
z Kielc (i 3 przygarnięte koty) w dwupokojowym mieszkaniu w bloku
zapraszam do obejrzenia naszych zwierzaków (tak dla zachęty):
http://schronisko.doskomp.lodz.pl/forum/viewtopic.php?t=41
cieszę się, że Aldunia przyjedzie do Łodzi i mam nadzieję, że będę ją mogła zobaczyć i poznać Reno 2001 :)
pomyślałam, ze gdyby jeszcze ktoś z Łodzi zakochał się w jakiejś psince
z Mielca to można by jeszcze jakieś maleństwo zabrać jeśli mielibyście miejsce :roll: no ale się rozmarzyłam ... ojej na przykład Kajunię z kuchni:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42422
albo niewidomą Nikunię z banerka Sabiny...