[quote name='neverend']Nowe zdjęcia naszej cudnej Florentyny...:loveu::loveu:
Wesoła i skora do zabawy, nie zaczepialska, grzeczna i łagodna do ludzi, ufna...:):)
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4034/imgp1254cvu5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/262/imgp1268cte6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img473.imageshack.us/img473/9540/imgp1272ctz3.jpg[/IMG][/quote]
piękne zdjęcia i cudna Florentyna :loveu:
może zmieńcie jej imię w tytule wątku na Florentynka ?