O rany, ale super :)
I czy to takie trudne trzymać psa w porządnych warunkach? I nawet bez łańcucha się da, no nie do wiary po prostu... To przekracza niestety możliwość pojmowania ogromnej części naszego społeczeństwa...
Jeśli Charlotta miałaby odejść wkrótce, a ma szansę to zrobić u Dorothy, nie każmy jej umierać w schronisku. To nie jest bez znaczenia.
A może jednak się uda i sunia zazna jeszcze troszkę radości?
Fundacja Medor prosi o pomoc w transporcie suczki amstaffki z okolic Bełchatowa do nich do Zgierza. Suczka została znaleziona przez jakąś panią, jest łagodna. Pani ma 3 rottki i nie ma jak oddzielić suni. tel. do Dagi : 506761221
Fundacja Medor prosi o pomoc w transporcie suczki amstaffki z okolic Bełchatowa do nich do Zgierza. Suczka została znaleziona przez jakąś panią, jest łagodna. Pani ma 3 rottki i nie ma jak oddzielić suni. tel. do Dagi [B]506-761-221[/B]
Dżizus, jaki piękny.
Ja też mam coś w stylu jamniko - pudla, nie może byc inaczej, też ze schronu, była tam miesiąc, i już od 3,5 roku nie mogę oduczyć jej szczekania zawsze i wszędzie :)
[quote name='Bella1']Jestem oburzona wypowiedzią Oktawii [/quote]
A ja jestem oburzona działalnością Ewadr na dogo.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105428&page=22[/URL]
Co się dzieje z psami, którymi zajmuje/zajmowała się Ewa - oto jest pytanie. Wszędzie stek kłamstw i kręcenie.
Na szczęście są osoby, które znają ją osobiście i pomogą wyjaśnić nam pewne sprawy.
[quote name='Madzik77'][IMG]http://www.zoomania.pl/images/adresowka1.jpg?osCsid=98120585fbb298f4bf850eed36c79342[/IMG]
tych nie polecam
moje psy ciagle gubiły dół tej busolki
ostatnio nawet zalakierowałam je
to jak do kiedy jest czas na przekazanie suwenirów?[/quote]
Fakt, w tych dół się odkręca i odlatuje.
Trzeba obowiązkowo posmarować lakierem do pazurów i dopiero zakręcić, albo nawet super glutem.
Są jeszcze plastikowe, taki wciskane, nawet tańsze i się nie gubią.
A może lepiej zamówić grawerki na allegro i niech producent od razu wyśle je do pani od Loli?
No niestety, ząbki pokazują co innego.
A dupelki to właśnie mają to do siebie, że wiecznie wyglądają i zachowują się jak młodzieniaszki. No i żyją dlugo.