"To tylko domniemania, ale tak sobie wyobrażam,że właścicielem musiała być starsza Pani, która niestety najprawdopodobniej odeszła na drugą stronę tęczy i jej sunieczka została oddana do ostatniego miejsca na ziemi, gdzie powinna się znaleźć. Jako dama w średnim wieku i dość korpulentna nie zwraca szybko uwagi przeciętnego Klienta, ale może ktoś spojrzy na nią inaczej, dojrzy jej pełne niepokoju i prośby oczy, wejdzie z empatią w jej sytuację i przygarnie Grubsią, która jest taka słodka.Przytuli się do swojego nowego Pana bądź Pani i da tyle Milości ile jest w niej całej albo jeszcze więcej. Nie zostawiajmy Grubsi bez pomocy i szansy na nowy dom.Pozdrawiam Hanka"