[quote name='Moriaaa']Oskarek jest rewelacyjnym psem stróżującym. Państwo nie mogą się nachwalić jak pięknie chłopak pilnuje podwórka. Może tego typu ogłoszenie puścić w prasie..może to pomoże?[/quote]
No, mi też Pani to mówiła i że Maciek to mu nawet do pięt w stróżowaniu nie dorasta. Fakt, Maciek cieszy się do wszystkich, nawet przez bramę. A Oskar też co prawda lubi się przytulać, ale na pewno nie do dopiero co napotkanych, wchodząch na "jego" teren... :razz: