Kostuś ma dom!!!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/122/2d6c5069ff7a9400.jpg[/IMG][/URL] ------------------------------------------------------------------------------ U Naty od Jadzi na osiedlu błąka się starszy jamniś. Chodzi i czegoś szuka. Możliwe, że ktoś go tam wyrzucił. Nata nie może wziąć go do domu ani na chwilę, bo jej Szkielet reaguje padaczkowo na stresy. [SIZE=5][B][COLOR=Red]Dlatego potrzebujemy tymczasu na już!!![/COLOR][/B][/SIZE] Pomocy!
Tel. do Naty: 668 178 869
[quote name='nata od jadzi']ja bardzo przepraszam, jestem na dogomanii juz od jakiegoś czasu ;)[/quote]
No przepraszam, rzadko piszesz Natalo :cool3:
W takim razie, tylko Martynka nie jest jeszcze na dogo..., ale to kwestia czasu.
[quote name='ARKA']Nie wiem kiedy Oktawia bedzie w internecie ale napewno reaktywuj![/quote]
[url]http://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=173552718[/url]
[COLOR=DeepSkyBlue][/COLOR]
[quote name='Sabina02']
Aha! I fotki mozesz kopiowac w tekst, wtedy nie placisz dodatkowo. Pierwsze mozna zrobic jako "laduj" bo jest za darmo, a reszte skopiowac w tekst...[/quote]
A jak się kopiuje fotki w tekst?
Dzisiaj byłyśmy u Oskarka z Natą i Martyną, które jeszcze nie są zarejestrowane na dogo. Chłopak jest wieeeelki, kudłaty, piękny i kochany :loveu: Wkrótce będą fotki.