Dzwoniła do mnie dziś fajna dziewczyna. Chce jutro adoptować jakiegoś psiaka, nie za dużego. Freda widziała na allegro, spodobał jej się. Umówiłam się z nią jutro w schronie, ale widzę, że Fredziaka nie zobaczymy :(
[quote name='Ulaa']:roflt::roflt::roflt: Katya ja Cię uwielbiam po prostu :megagrin:[/quote]
Ach dziękuję, dziękuję Ulaa, Ty też niczego sobie :loveu:
Komu Sabcia?
[quote name='athlonea']zajrzal, zajrzal... tylko nic nie napisal...
BTW wiadomo juz, jaki bedzie koszt operacji?[/quote]
Wcześniej chyba Moriaaa pisała, że między 900 a 1200zł.