[quote name='szajbus']Potrzebne mi informacje do ogłoszeń jekiej wielkości jest sunia i ile ma lat[/quote]
Sunia na 1,5 roku i waży może jakieś 7 kilo.
Zrobiłam jej już ale.gratkę.
Frida u mojej mamy na rękach:
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/68/e2bd5df3995b5ca8.jpg[/img][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/68/3bb8372b19de4daf.jpg[/img][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/67/53cbee172601e8e2.jpg[/img][/URL]
A tak sobie grzecznie leżała:
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/67/2b546d3461e5c449.jpg[/img][/URL]
[B]Czy ktoś napisze fajny tekst do ogłoszeń dla czarnej królewny? Proszę...[/B]
A tu synek Fridy w nowym domku - Hetman ;)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/47/89cb2d591ae27ddf.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/379/79d80d14991134c9.jpg[/IMG][/URL]
Sunia jest na płatnym tymczasie do 3 września u mamy koleżanki Madzi.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/45/e937c11fd7a2cc0c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/80d534e2d0343136.jpg[/IMG][/URL]
Mamy nadzieję, że troszkę się oswoi z życiem i znajdzie dobry domek.
Dziś miała szczepienia u Buni i dała się już brać na rączki.
Na sterylkę umawiamy się za ok. 2 tygodnie.
Aniu, jeśli możesz pororbić trochę ogłoszonek, to super, namiar chyba na Madzię - tel. 604 344 555, [email][email protected][/email]
Jutro wstawię jeszcze fotki na rączkach, będę chyba dobre do ogłoszeń.
Mam zdjęcia Hetmanka, wstawię jutro :)
Mam wieści od pieska, który pierwszy poszedł do adopcji - z białymi łapkami.
Ma się bardzo dobrze, niczego się nie boi, ciągle się bawi.
Ma na imię Hetman ;)
Czekam na fotki.
KarOla, dzięki za genialną klatkę :Rose:
[SIZE=5] A dla suni potrzebny tymczas na cito[/SIZE], dzisiaj ma jechać do hoteliku, a tam socjalizacja będzie kiepska, a jej trzeba poświęcić trochę czasu...