Jump to content
Dogomania

Kasia25

Members
  • Posts

    5860
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Kasia25

  1. Wyciągnął się, pysk ma długaśny, chudy jest i wyliniały, uroda typowego kundliszona. No i ludzie pytają, czy gryzie. Co oznacza, że brzydki jest " ładne pieski przecież nie gryzą|":diabloti: Waży 17kg i jest troszkę za kolanko, więc taki średni typek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/259/28b66c4f40c7cc55.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/260/42270de9a29a398e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/9f2bafe5caae9c0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/260/649eceeeff251a4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/255/e5859b48101654b3.jpg[/IMG][/URL]
  2. Tak , Akuszko ciężko jest... ale póki co mamy zimę. Mam wrażenie, że tylko Matołki się cieszą... Tzn Kamil i Maks szczęśliwi, ja już mam dość. Mam wrażenie ze zamiast jednego mam czasem przynajmniej trzy psy:p Szczególnie jak wracam po nocce, to wydaje mi się, że to co mnie wita to nie jest mój maluni, tutuni piesunio a stado powalonych koczkodanów:evil_lol: Ciociu Iwlajn, mozna pieska dusić, ściskać ale najbezpieczniej po wyprawie do lasu, wczesniejsze tulenie grozi podgryzaniem. A przeklinam dzień, kiedy go nauczyłam przybijać piątkę. Człowiek sobie spi i nagle chlast, dzień dobry, witam cię!!!!!!! Dziś myslałam, że mi oko wypłyneło. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/1294da008c9bdd14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/172/f8e760ba969532e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/259/6c5914167646fec8.jpg[/IMG][/URL]
  3. Gabi wygrałaś, nagrodą jest sceniaczek. Wysłać pocztą, czy odbierzesz osobiście? Kurcze jeszcze z rok temu było tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/143/5797a59e17b45141med.jpg[/IMG][/URL] Są takie dni, gdy ICH nam brakuje znacznie bardziej, niż "wczoraj".
  4. "WCZORAJ I DZIŚ" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/257/e887a44cf780b7bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/256/3a4246128cb12464.jpg[/IMG][/URL] ZNAJDŹ RÓŻNICĘ:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. A pewnie, ze nie szczypnęła bulwy d... sama się nadziała, to jasne! Ja nawet w pierwszej chwili nie zauważyłam, ze Pynia ubrana:lol:Tola komandos szyderczy:evil_lol: Ciekawa jestem jak długo golfik Zu pozostanie biały:evil_lol: Robal na sofie z Tolką ma bardzo ważną minę, nie podskoczysz. Oczywiscie nie ma żadnego problemu z trzecią powieką:oops: oczka są już jak nowe. Ja już mu tyle chorób wymysliłam:siara: Najpierw była przepuklina.... Qpa z krwia i wnętrznosciami też była dobra uwierzcie, że byście się uśmiały:oops:
  6. Kurcze, zaraz sobie poczytam o padaczce, no najważniejsze, ze co by nie było to już wiadomo co to. Wet na pewno znajdzie sposób. A my mamy problem z oczami mi to wyglada na trzecią powiekę i dziś wylazło, jakby nie mogło wczoraj, kiedy wolne miałam. Jutro TZ pójdzie do weta ale ja tak nie lubię ja musze być na miejscu i w "wiedzieć".:placz:
  7. O rany!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak byście za granicą, były:evil_lol: Zdjęcia pyszne, Maupo na pewno chowasz ich więcej:lol:
  8. Kudłaty waży 11,5kg, Pyskaty 20kg. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/245/cfecb6fb93effe94.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/241/7fe5986f9aafebae.jpg[/IMG][/URL] My nie mamy gryzoni, my wielbimy Mieczysława [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/132/6915618a4e09899d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/245/3577d7a8151f1b02.jpg[/IMG][/URL]
  9. Te domki jakby się pokończyły, co?
  10. [quote name='Gabryjella']Pani też będzie kiedyś stara i brzydka Pani Wiolu. Z poważaniem oddana G :p Gabi, kocham Cię!
  11. Akucha jakbyś zgadła buchacha. Dziś TZ wpadł o 6 robić Pani kanapki. Myślałam, że go pogieło ale nie piesek siateczkę ze śniadankiem pani porwał, buchacha. A przecież on z nim taki grzeczny zawsze, na smyczy nie pajacuje, na stole nie siedzi.......
  12. Czyli powolutku do przodu, jak dobrze, że apetyt wrócił!!! Zastanawiam się skąd ta żółtaczka
  13. [quote name='akucha']Wiesz co Kasiu, wiesz?! PODLIZUJESZ SIĘ Maupie! Jak ja ubrałam Belę w podobne ubranko, to mnie zbiorowo wyśmiałyście , a moja księżniczkę nazwałyście burdel mamą! A co, tylko futerko czerwone było i kolor kubraka inny... :obrazic: Kiedy Debi daleko do B.Mamy i posturą i wiekiem, to dzieciak przecież:oops: No i ten róż nie tak nachalny jak ta czerwień:oops:
  14. [quote name='akucha']Wiesz co Kasiu, wiesz?! PODLIZUJESZ SIĘ Maupie! Jak ja ubrałam Belę w podobne ubranko, to mnie zbiorowo wyśmiałyście , a moja księżniczkę nazwałyście burdel mamą! A co, tylko futerko czerwone było i kolor kubraka inny... :obrazic: Kiedy Debi daleko do B.Mamy i posturą i wiekiem, to dzieciak przecież.....
  15. Chachacha i do tego z tymi łapkami w górze te szczurki na całkiem sztywne już wygladają, całkiem miły widoczek przed snem:evil_lol:
  16. Żwiras uroczy ale te szczury mnie trochę przerażają, odruchowo pod nogami sprawdzam czy mi coś nie chrobota:p Obroże musimy zmienić . bo z tym gardłem czerwonym to makabreska, ludzie się pytają co się pieskowi stało:evil_lol: A ja go doprać nie mogę.
  17. Wiem, wiem ale chociaż kokardeczkę albo przepaskę jak dla gospochy.... Maupa mnie zaraz przegoni ale on taki fajny cycuch ja bym go zatuliła
  18. Gdzie nie wejdę tam smutek, mogłyby się te grzybki zdecydować na nie chorowanie. Barbella super!!! Maupo a nie mozna by tak Białej Matki w róż przebrać?;) Choć na chwilkę tak:laugh2_2: Vera ładniutka i jaką sierść ma błyszczącą, BRAWO!!!!
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/241/c244ab20e118f970med.jpg[/IMG][/URL] Na koniec horrorek czyli Maksiuta z poderżniętym gardłem:p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/157/417c8500d1ebaef1med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Adresówkę zgubilismy, więc na razie mamy wypisany markerem adres od spodu i z wierzchu no i chipa bachor ma.... O ile ten chip czegoś wart. Jutro się zważymy to Wam napisze a teraz trochę zimy weekendowej. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/246/1b514ed5e79b219bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/240/20d6c2528a894370med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/240/a933546e05355a2bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/241/b1cf9aca0285ec12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/241/96bc9a3d4a27723fmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Betbet, bardzo mi przykro z powodu Dziadka. Myszek fajny mam nadzieje, że silny jest. Akuszko ja wiem, że Ty twardy Babolek jesteś i ze wszystkim dasz rade ale niech one już nie chorują, trzymam kciuki z całych sił!!!!
×
×
  • Create New...