-
Posts
5860 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia25
-
Wyciągnął się, pysk ma długaśny, chudy jest i wyliniały, uroda typowego kundliszona. No i ludzie pytają, czy gryzie. Co oznacza, że brzydki jest " ładne pieski przecież nie gryzą|":diabloti: Waży 17kg i jest troszkę za kolanko, więc taki średni typek. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/259/28b66c4f40c7cc55.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/260/42270de9a29a398e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/9f2bafe5caae9c0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/260/649eceeeff251a4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/255/e5859b48101654b3.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak , Akuszko ciężko jest... ale póki co mamy zimę. Mam wrażenie, że tylko Matołki się cieszą... Tzn Kamil i Maks szczęśliwi, ja już mam dość. Mam wrażenie ze zamiast jednego mam czasem przynajmniej trzy psy:p Szczególnie jak wracam po nocce, to wydaje mi się, że to co mnie wita to nie jest mój maluni, tutuni piesunio a stado powalonych koczkodanów:evil_lol: Ciociu Iwlajn, mozna pieska dusić, ściskać ale najbezpieczniej po wyprawie do lasu, wczesniejsze tulenie grozi podgryzaniem. A przeklinam dzień, kiedy go nauczyłam przybijać piątkę. Człowiek sobie spi i nagle chlast, dzień dobry, witam cię!!!!!!! Dziś myslałam, że mi oko wypłyneło. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/1294da008c9bdd14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/172/f8e760ba969532e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/259/6c5914167646fec8.jpg[/IMG][/URL]
-
A pewnie, ze nie szczypnęła bulwy d... sama się nadziała, to jasne! Ja nawet w pierwszej chwili nie zauważyłam, ze Pynia ubrana:lol:Tola komandos szyderczy:evil_lol: Ciekawa jestem jak długo golfik Zu pozostanie biały:evil_lol: Robal na sofie z Tolką ma bardzo ważną minę, nie podskoczysz. Oczywiscie nie ma żadnego problemu z trzecią powieką:oops: oczka są już jak nowe. Ja już mu tyle chorób wymysliłam:siara: Najpierw była przepuklina.... Qpa z krwia i wnętrznosciami też była dobra uwierzcie, że byście się uśmiały:oops:
-
Kurcze, zaraz sobie poczytam o padaczce, no najważniejsze, ze co by nie było to już wiadomo co to. Wet na pewno znajdzie sposób. A my mamy problem z oczami mi to wyglada na trzecią powiekę i dziś wylazło, jakby nie mogło wczoraj, kiedy wolne miałam. Jutro TZ pójdzie do weta ale ja tak nie lubię ja musze być na miejscu i w "wiedzieć".:placz:
-
Kudłaty waży 11,5kg, Pyskaty 20kg. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/245/cfecb6fb93effe94.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/241/7fe5986f9aafebae.jpg[/IMG][/URL] My nie mamy gryzoni, my wielbimy Mieczysława [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/132/6915618a4e09899d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/245/3577d7a8151f1b02.jpg[/IMG][/URL]
-
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Te domki jakby się pokończyły, co? -
Czyli powolutku do przodu, jak dobrze, że apetyt wrócił!!! Zastanawiam się skąd ta żółtaczka
-
[quote name='akucha']Wiesz co Kasiu, wiesz?! PODLIZUJESZ SIĘ Maupie! Jak ja ubrałam Belę w podobne ubranko, to mnie zbiorowo wyśmiałyście , a moja księżniczkę nazwałyście burdel mamą! A co, tylko futerko czerwone było i kolor kubraka inny... :obrazic: Kiedy Debi daleko do B.Mamy i posturą i wiekiem, to dzieciak przecież:oops: No i ten róż nie tak nachalny jak ta czerwień:oops:
-
[quote name='akucha']Wiesz co Kasiu, wiesz?! PODLIZUJESZ SIĘ Maupie! Jak ja ubrałam Belę w podobne ubranko, to mnie zbiorowo wyśmiałyście , a moja księżniczkę nazwałyście burdel mamą! A co, tylko futerko czerwone było i kolor kubraka inny... :obrazic: Kiedy Debi daleko do B.Mamy i posturą i wiekiem, to dzieciak przecież.....
-
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
Kasia25 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cicho tu............. -
Adresówkę zgubilismy, więc na razie mamy wypisany markerem adres od spodu i z wierzchu no i chipa bachor ma.... O ile ten chip czegoś wart. Jutro się zważymy to Wam napisze a teraz trochę zimy weekendowej. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/246/1b514ed5e79b219bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/240/20d6c2528a894370med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/240/a933546e05355a2bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/241/b1cf9aca0285ec12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/241/96bc9a3d4a27723fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Betbet, bardzo mi przykro z powodu Dziadka. Myszek fajny mam nadzieje, że silny jest. Akuszko ja wiem, że Ty twardy Babolek jesteś i ze wszystkim dasz rade ale niech one już nie chorują, trzymam kciuki z całych sił!!!!