Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Wysłałem Pika na poszukiwania Allegrowe ;) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162547683[/url]
  2. Znaleźć transport na bliższą odległość powinno być łatwiej. Od Was do Lublina to kawał drogi.
  3. Niestety nie mam warunków, nie wiem czy polubiłyby się z moją sunią, a w całym mieszkaniu nie mam drzwi (oprócz łazienki, rzecz jasna, ale ta jest bardzo malutka), więc próby izolacji odpadają. Na razie Sara jeszcze cały czas dochodzi do siebie, ma coraz mniejszą rezerwę do innych psiaków, ale jednak ma. Bez żadnych obaw akceptuje tylko szczeniory A na dodatek lada dzień będę sterylizował Saruśkę, to już trzeci termin. Najpierw cieczka, później choroba, chciałbym żeby teraz już wyszło.
  4. [quote name='justynavege']Kocica nawet nie zwraca na nie uwagi jak wpadają obaj do biura do miski kota :evil_lol:[/quote] To miło z jej strony :) Co nowego słychać u Rybaczka?
  5. Piękne zdjęcie i piękne wspomnienia.
  6. Wczoraj wieczorem mieliśmy gości (dlatego m.in. nie miałem kiedy zgrać fotek), Sara średnio lubi gdy ktoś nas odwiedza (poza moją mamą, którą uwielbia). Z reguły leży wtedy czujna i obserwuje co się dzieje. Widać, że wolałaby być tylko z nami. Super wygląda gdy goście już wyjdą. Małpiszonka roznosi wówczas ogromna radość. Skacze po całym mieszkaniu biega z zabawkami w pysiu. Taki to gościnny pies ;)
  7. Chyba trzeba będzie ogłosić i Myszkę.
  8. Wiadomo, że w domu najlepiej.
  9. [quote name='justynavege'] przez swoj paskudny charakter sam pozbawia sie szansy na miłość gląskanie na dom :shake:[/quote] To fakt, raczej nikt nie zadzwoni i nie spyta czy macie wrednego rozszczekańca na zbyciu :shake:
  10. Saruś, zmykaj szybciutko do domku. Nie mogę się doczekać jak przeczytam, że już jesteś u siebie.
  11. [quote name='justynavege']Kocia miska w biurze.......... [/quote] Myślałem, że kot wmeldował się im na stałe do boksu :)
  12. Czasem trudno mi tu zajrzeć. Gdy chorowałaś, a ja szukałem na różnych forach odpowiedzi na dręczące mnie pytania, trafiłem na Dogo. Otworzyłem forum i zobaczyłem odnośnik do Tęczowego Mostu. Bałem się nawet najechać myszką na ten link. Gdy odeszłaś potrzebowałem czasu, żeby założyć Twój wątek. Teraz wiem, że takie wątki są bardzo potrzebne, pomagają, tak jak napisała Szajbus to forma terapii. Ale nie tylko, jest to też miejsce gdzie można wspominać swojego przyjaciela.
  13. Czy nikt nie potrzebuje grubej, przyjaznej suni?
  14. Przepiękna mordka na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162256072[/url]
  15. Karina ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162253832
  16. [quote name='fidelek2']...a domku jak nie ma tak nie ma...:shake:[/quote] I jeszcze zima na dodatek :shake:
  17. Ogłoszę Dingusia w tym tygodniu.
  18. Wymagania dla domku niemałe, ale w sumie wyjątkowy pies potrzebuje wyjątkowego domku ;)
  19. Może ten tydzień przyniesie Karinie szczęście?
  20. Kawał łobuza z Pikolca :mad: Miał szczęście, że udało się zapobiec zjedzeniu go przez Jaszka ;)
  21. Sfotografować Saruśkę gdy jest śnieg to bardzo trudne zadanie. Małpiszonek jest w ruchu cały czas. A to zapach pod śniegiem, a to zimno w łapki ;) Z sobotnich wędrówek nie mamy w związku z tym zbyt wiele fotek. Te nadające się do czegokolwiek zgram dziś z aparatu i wrzucę tutaj.
  22. Miałem cichą nadzieję, że coś się przez weekend wyjaśni.
  23. [quote name='justynavege']To takie dziwne psiaki :evil_lol: Dingo dziś znów myk do kociej miski a kot najedzony siedzial na fotelu [/quote] Czyżby kot zadomowił się na dobre w boksie? :crazyeye:
×
×
  • Create New...