Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Za oknem szaro, dla poprawy nastroju można zajrzeć na bazarek.
  2. Zaglądam po nocnej przerwie i życzę miłej soboty.
  3. Jeszcze dźwignę na dobranoc.
  4. Czas podrzucić i przypomnieć.
  5. Piątkowe dzień dobry.
  6. Norasku kochany, zaciskaj łapinki za moją Mamę. Trafiła dziś do szpitala. Raczej w kiepskim stanie
  7. Jak nie odśnieżają to faktycznie nie fajnie Zawsze warto.
×
×
  • Create New...