-
Posts
72021 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
297
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
Dzięki temu one są cały czas z nami.
-
Też nie potrafię sobie miejsca znaleźć w takich sytuacjach. Trudno mi się skoncentrować na czymkolwiek. Do piątku muszę jakoś dotrwać.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Radek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Radek replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za kciuki. Przy piątkowej konsultacji wyników badań naszą panią doktor zaniepokoiły wyniki moczu. Od razu pobrała Gajulce mocz przez punkcję i zrobiła szybkie USG. Po zrobieniu USG od razu zaleciła dokładne USG w kierunku zmian w pęcherzu moczowym i zrobiła biopsję. W sobotę byliśmy na dokładnym USG. USG nie wskazało nic niepokojącego. Widać jedynie zmiany związane z wiekiem i stan zapalny pęcherza. Mamy kolejne leki i czekamy na wyniki biopsji. Będą w piątek. Bardzo się stresuję, za dużo nerwów jak dla mnie. Po wczorajszych i dzisiejszych badaniach Gajulka ma zmęczone pyszczydło. Bardzo prosimy o kciuki. -
W piątek byliśmy u naszej pani doktor z wynikami badań (profil geriatryczny plus rzeczy związane ze schorzeniami). Po obejrzeniu wyników nasza pani doktor powiedziała, że musi pobrać mocz przez punkcję i zrobić na szybko USG. Podczas badania pani doktor była zaniepokojona, pobrała próbkę do badania w kierunku zmian w pęcherzu moczowym i zaleciła nam na cito dokładne USG. W sobotę rano robiliśmy USG i wynik wygląda dobrze. Wszystkie organy w stanie adekwatnym do wieku. Pęcherz moczowy tylko ze stanem zapalnym. Troszkę się uspokoiłem, ale na wynik biopsji musimy czekać do piątku. Zdaniem pani doktor robiącej USG nie powinno być problemów, ale duży stres jest. Kciuki i łapinki wysoce wskazane.