Weekend był bez działki, bo trochę rzeczy było do ogarnięcia, ale w domu też jest fajnie.
Mamy potwierdzony termin USG. W niedzielę o 10. Jeszcze nie umówiliśmy badania moczu, ale nadrobimy
A dla wszystkich zaglądających uśmiech Gajulki
Jeszcze nie robiliśmy nowych badań moczu. Poprzednie nie były miarodajne ze względu na stan zapalny. W nowym tygodniu będziemy się umawiać. No i czekamy na potwierdzenie terminu USG.