Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72011
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    297

Everything posted by Radek

  1. Najgorzej, że teraz ogólnie drogo i ludzie mogą mniej do "kociej puszki" wrzucić.
  2. Kto chętny na ciasteczka?
  3. Ciasteczka polecają się również z rana.
  4. Czas kończyć aktywność, bo oczy się kleją.
  5. Ja mam 2 rady w tym tygodniu A w przyszłym dzień sportu w piątek po pracy. Koniec roku szkolnego to nie jest fajny moment.
  6. Chory zwierzak to ogromne koszty Udaje się spiąć koci budżet?
  7. Duży tak średnio lubi jak się mu robi zdjęcia. Jak się nie uda z zaskoczenia to potem takie miny są Za to mogę wrzucić bardzo rzadkie zdjęcie, jak się ktoś cieszy z poniedziałkowego poranka
  8. Dobrego dnia, dobrego tygodnia.
  9. Zaraz po wyjściu już się chce chodzić Cudowne zdjęcia. Oj tak, szczególnie gdy się musi wstawać wcześnie. Po spacerach człowiek obudzony. 50+ to już ten wiek?
×
×
  • Create New...