Duży tak średnio lubi jak się mu robi zdjęcia. Jak się nie uda z zaskoczenia to potem takie miny są
Za to mogę wrzucić bardzo rzadkie zdjęcie, jak się ktoś cieszy z poniedziałkowego poranka
Zaraz po wyjściu już się chce chodzić
Cudowne zdjęcia.
Oj tak, szczególnie gdy się musi wstawać wcześnie. Po spacerach człowiek obudzony.
50+ to już ten wiek?