-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
i ich łyse syfki na plecach :cool3:.. najlepsze są owczarki niemieckie! I tak dalej, i tak dalej...:evil_lol:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Psów policyjnych jest mało, w stosunku do tego, co było kiedyś... I poziom wyszkolenia nie jest bardzo wysoki. Teraz raczej skupia sie psy, na pracy węchowej bo czasy sie zmieniły i przestępstwa wiążą się raczej z bronią, narkotykami etc. Nie z bezpośrednim atakiem. lexie - mówisz o psie obronnym, a to nijak ma sie do psa patrolowego, który musi być wszechstronny a nie bezwarunkowo atakować.
-
Gamzoń był u weta - uszy wyczyszczone. Ucho świerzbowcowe - zalane frontlinem. Pojutrze druga dawka. Powinno wybić do cna to robactwo... Dzisiaj założyłam małej nowy PREVENTIC. Zapłaciliśmy 15zł u weta - dostaliśmy inwermektyne do zakrapiania (za 5 dni, 4 krople co 2 dzień) + przejazd ze wsi 18zł w dwie strony. + duze ucho wołowe <4,5zł>, chrząstka wołowa wędzona <3,5zł> i treserki MACED 19zł
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Gadałam z Myngey. Wieści: -Luba ma sie dobrze - łapa już nie doskwiera. Czasem sie drapie, ale nie jest to niepokojące. -Jest puszczana na spacerach i już potrafi wracać (!) -Karma smakuje, a nawet Nutra Nugets lamb & rice - wróciła do łask. -Chodzi w gości - nie robi afer, zachowuje sie prawidłowo. -Ma nowego kota w domu - zaakceptowała go bez problemu. -Ciocia Myngey rozpieszcza psiaki - gotuje im mięsko. -Spacery z grzeczną Lubą są nuuuudne, hahaha! (skąd ja to znam!) Ogólnie: jest dobrze!:multi: Doszła wpłata od Shilomaniak - 100zł na karmę oraz 50złz FB od Yvonne. -
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Karma wchodzi :) -
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
Karilka replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
oj tam, oj tam... -
hehehe, właśnie! taki duzy a w głowie tylko węzeł :)
-
Dzięki, dzięki. Rodzicom dziecko sie udało. Oby tylko ten ptasi móżdzek stał sie psem. Jak na razie to takie słodkie sceniątko ;). Wiocha - mówie Wam:diabloti:
-
Shila, Shila... Nie pierwszy raz świr sie nadział... Masakra.. A poszła skóra czy mięśnie też? Wrzućcie zdjęcie... U mnie sie nadziała na "coś" to łupnęła od mostka do barku, prawie. Na szczęscie sama skóra.. no ale że sie osioł nie nauczył? Kwiaty, palmy... słoneczko.... ehhh...:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='zmierzchnica']Ja sobie wzięłam do serca zasłyszaną gdzieś radę, żeby nie pisać na adresówce imienia psa ;) Jakby ktoś psa zwinął to mu będzie łatwiej, jak będzie znał imię zwierzaka, a pies będzie reagował. Nie żebym sądziła, że cały świat się zmówił i zechce mi któregoś burka ukraść :evil_lol: Ale wolę dmuchać na zimne, piszę tylko "Zgubiłem się?" i numer telefonów (2 - w razie czego) :)[/QUOTE] Hehe - kiedyś tek tak uważałam. Tak samo, jak zmieniłam reakcje na cmoknięcie. Każdy "Kowalski" woła psa, cmokając - i psy na to reagują, generalnie. Ja cmoknięcia używalam jako komendę "szybciej" podczas np. bikejoringu.. Z czasem mi przeszło - jak ktoś będzie chciał ukraść psa to i tak ukradnie. Nie ważne, czy będzie znał jego imie czy też nie (nie problem zmienić).
-
Ruch, ruch, ruch, praca z Tobą, praca z Tobą - to jeszcze szczeniak.. może odbija sie na nim to siedzenie na łańcuchu "za kare"... Co do sąsiadki i podrzucania leków - szczerze wątpie.
-
Porzucone na stacji benzynowej 4 szczenięta Animalii proszą o pomoc.
Karilka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Pi akcji adopcyjnej 2 sunie - jedna krotkowlosa Porta i szorstkowlosa Pela pojechaly do swoich domow.[/QUOTE] :multi: Wreszcie! [quote name='xxxx52']jak to pojechaly do domow ,zostaly wydane bez sprawdzenia domow?tak na "piekne oczy"?[/QUOTE] [quote name='xxxx52']To piszcie zrozumiale ,a przed napisaniem nalezy sie zastanowic co sie pisze i co sie robi ,bo dla mnie wydawanie psow do adopcji(podpisywanie umow adopcyjnych) z festynow, bazarow czy okien samochodow jest nieprawidlowe ,a to ze dzialacie iles tam lata nie swiadczy zebyscie bledow nie popelnialy w adopcjach,czy sie myle?Poza tym wg .Ustawy o Ochronie Zwierzat nie wolno sprzedawac ,czy wydawc psow na bazarach festynach targowiskach kotow czy psow.Nie wiedzalam ,ze mam z wzorcowa org.do czynienia na dogo.Hmm Poza tym kazdy z nas pracuje wiec to nie jest zadnym argumentem. Pozdrawiam[/QUOTE] Nie wygląda jakbyś pracowała. Wszędzie znajdziesz motyw do tego, żeby kogoś niszczyć i mieszać z błotem. Gratuluje - przyczyniasz się do 99% zamieszań na tym forum. Jeżeli nazywasz to swoją "pomocą dla zwierząt bezdomnych" to ...brawo! -
Z tej całej plexi to które polecacie adresówki? Muszą być mega odporne.
-
Masakra. Mnie to obojętne :multi: (ah ta wolność...)
-
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
Karilka replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
Podłoge myje 2 razy dziennie. A listonosz dzwoni do drzwi i odskakuje na 4 metry w dal. -
jaką ankiete?
-
Wycofana mała sunia KOKA od póltora roku w hoteliku ,co dalej???
Karilka replied to aagataa8's topic in Już w nowym domu
wycierania? Ja do wanny wstawiam! Wiesz jaki to jest raban jak Milva z Vuko sie tarzają? Ściernisko czynią. Koka jest grzecznym szczekaczem, czasami podbiegnie i poskacze jak zatuczony zajączek, ale nie tworzy takiego rozpiździawu. Gamza za to znalazła nową zabawke - KŁODĘ o długosci 3 m i objętości typu "jak otworze pysk, z całej siły to pół sie mieści"... I biega z tym albo w ryju albo turla w tą i z powrotem. Tylko biedny Iwan stoi i sie oblepia kulami śniegu. Jak już stoi jak totalna sierota to zarządzam "idziemy do domu!" i każdy odstępuje od gier i zabaw. Marsz do domu - to do domu. Nie ma wyjścia. Jak ja ich podziwiam za ten entuzjazm na widok śniegu....