Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Powinno być OK, bądźmy dobrej myśli
  2. ...a szybko sie mrozi?:diabloti:
  3. Milva to nie uciekinierka ;). Spacery na smyczy - spokojnie.
  4. [quote name='Unbelievable']plus łódź, bydgoszcz, mazury też nie byłyby złym rozwiązaniem ;) może coś na wysokości olsztyna, iławy, ostródy by się znalazło. I jeżeli mazury pasują, to mogłabym znajomych popytać o jakiś odludny ośrodek.[/QUOTE] Biała (ok. łódź) jeszcze jest. Chociaz mnie "jara" Sieraków. [quote name='jonQuilla']a jak jakieś małe ugryzienia, zadrapania itd no to trudno ;) przynajmniej ja na to nie zwracam uwagi... bo mam psa ala morderce więc do pyska jej z bliznami xD[/QUOTE] Ja nie chce szyć psa. I żeby miał uszy i oczy - to ważne.
  5. [quote name='Shilomaniak']Szczęście mnie rozpiera, tańczę, śpiewam i śmieję się :multi:. Kochane Cioteczki, to dzięki Wam - to Wasze nie kupione kiecki, smętne buty na półce w sklepie, niedziela przed telewizorem a nie w kinie - to są te pieniądze, które dały Milvie dom. Życie ma sens gdy pomagamy maluczkim. Och Milva, Milva żyj psiejsko-czarodziejsko w nowym domku.:iloveyou:[/QUOTE] Właśnie, Ania - Twoja determinacja + zaangażowanie wielu osób = Milva w DS :multi:
  6. ...to przy najbliższej sposobności - nagramy. Gamza woli wskakiwać (!) na zjeżdżalnie (wysokość ok. 160cm) ale z racji wysokosci - ma nakaz wchodzenia.
  7. Sielpia jest za "ludna". Dużo fajniejszy jest Sieraków.
  8. Łe tam. Takie wydrowe psy...
  9. No to.... [B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]MILVA POJECHAŁA!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B] :drink1::cunao::laola::cunao::BIG::Cool!::laugh2_2::jumpie::B-fly::lilangel::smilecol::klacz: Od tej chwili - Milva jest rodowitą łodzianką, mieszka na osiedlu Chojny (okolice szpitala Matki Polki), za Pana ma chłopaka o imieniu Kuba a Pani to Iza. Ma też rybki i za oknem widok na Stawy Jana (duży park ze stawami). Umowa Adopcyjna podpisana, będziemy się umawiali na wspólne spacerki... A oto pierwsze zdjęcie z Kubą: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YUnPcvPvK8E/UV8SNKeGTAI/AAAAAAAABEE/SbIx7YqAhEU/w703-h711-p-o/Zdjęcie0011.jpg[/IMG] Kuba ma 11 lat i już kocha Milvę, bardzo bardzo. Będzie z nią spał i wychodził na spacery do parku, z kolegami i ich psami. Mama Iza twierdzi, że[B] Milva jest NAJPIĘKNIEJSZYM PSEM NA ŚWIECIE[/B], [SIZE=1]a próżna Milva oczywiście w to wszystko wierzy, hahahahah (przypomina to słowa mojego brata... Jejku, jak ona go za te komplementy kochała)[/SIZE] Trzymajcie kciukasy za szybkie zadomowienie się Milvy! :smilecol: EDIT: Imię zostaje.Milva będzie Milvą już na zawsze! :multi:
  10. [quote name='mrs.ka']w dwóch ostatnich przypadkach obciążyłam kosztami wykonawców bo zawsze mam w umowie ,że mają zabezpieczać przed psami [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG][/QUOTE] Hahahahhah!
  11. ...A Gamza zjeżdża ze zjeżdżalni i wchodzi po drabinie :cool1:
  12. Radek - to życie Cie nie doświadcza. Suka koleżanki wyrąbała dziure obok drzwi, na klatke schodową. Drzwi stalowe - beton był mniej oporny, jak sie okazało:diabloti:
  13. A skarpeta owczarkowa? Może ktoś tam pomoże?
  14. Spoko, u mnie suka bez lęku separacyjnego - klatke rozkładała.
  15. hehe, a co mnie to obchodzi :diabloti:. Ważne, żeby pies był hepi. I żeby % był. To już jest fajnie :multi:
  16. To masz jakieś takie lajtowe psy. U mnie poszedł kaloryfer, dwie kanapy, fotel, telefony, tegoroczne, zimowe buty i z ciekawszych - miewam dziury w ścianie (żel - beton) na kilka - kilkanaście cm. Znam dziewczyne (z dogo) której psy wystawiły kibel z łazienki, do przedpokoju.
  17. Haha i tak będzie jak co roku. Wszystkie psy będą grzeczne a moje - te grzeczne - będą najgorsze :(
  18. Ta! I Fauka zatuczy go jak swojego labradora, hahahah Klatka powyginana "prawidłowo" :diabloti:
  19. Po wczorajszym ponownym maltretowaniu - ucho nadal smutne. Biedna Gamza.
×
×
  • Create New...