No to.... [B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]MILVA POJECHAŁA!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]
:drink1::cunao::laola::cunao::BIG::Cool!::laugh2_2::jumpie::B-fly::lilangel::smilecol::klacz:
Od tej chwili - Milva jest rodowitą łodzianką, mieszka na osiedlu Chojny (okolice szpitala Matki Polki), za Pana ma chłopaka o imieniu Kuba a Pani to Iza. Ma też rybki i za oknem widok na Stawy Jana (duży park ze stawami).
Umowa Adopcyjna podpisana, będziemy się umawiali na wspólne spacerki...
A oto pierwsze zdjęcie z Kubą:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YUnPcvPvK8E/UV8SNKeGTAI/AAAAAAAABEE/SbIx7YqAhEU/w703-h711-p-o/Zdjęcie0011.jpg[/IMG]
Kuba ma 11 lat i już kocha Milvę, bardzo bardzo. Będzie z nią spał i wychodził na spacery do parku, z kolegami i ich psami.
Mama Iza twierdzi, że[B] Milva jest NAJPIĘKNIEJSZYM PSEM NA ŚWIECIE[/B], [SIZE=1]a próżna Milva oczywiście w to wszystko wierzy, hahahahah
(przypomina to słowa mojego brata... Jejku, jak ona go za te komplementy kochała)[/SIZE]
Trzymajcie kciukasy za szybkie zadomowienie się Milvy!
:smilecol:
EDIT: Imię zostaje.Milva będzie Milvą już na zawsze! :multi: