Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. cza brać i staffika i dobka :evil_lol:
  2. ....ma szczeniaczka, wiec pewnie w ..szczeniaczkach :).
  3. [TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth"] [TR="class: light"] [TD="align: center"] Bazarek-spa Cytryna876 [/TD] [TD="align: right"]+8,00 PLN [/TD] [/TR] [/TABLE] Tak ;)
  4. w upały ciężko, ciężko... jednak jesteśmy na dobrej drodze do diagnozy. Robimy badanie nadnerczy, nerek i na boleriozę. Potrzebujemy Waszej pomocy bo bazarek ma sie kiepsko wyjątkowo.
  5. wiem, jednak ja sie cieszę, ze mam mięciutkiego piesa. Nigdy wystawowy nie był i nie będzie a jak miło sie przytulić.
  6. nie, nie wypada. Ja swojego golę i kłaka nigdy nie uświadczyłam. A sierść sie zrobiła miękka jak u pudelka. Trymowany ma taki... pancerz jak żuk. Nie lubie tego :diabloti:
  7. Rudzia duszą towarzystwa nie jest ale brała udział w pikniku rodzinnym:). Śliczna czekolada
  8. teee... właśnie. Każdy narzeka na swoje, a i tak co roku ja mam najgorsze... :shake: :diabloti: EDIT: pamiętacie to cudne zdjęcie: poprzewracane puste miski, krowie łańcuchy pouczepiane do pali i puffi w tle? Tak to widzę...
  9. właśnie. Tyle świrów w jednym miejscu. Jedyna taka okazja!
  10. Shila pilnowała coby grill nie napadł pańcia. Grzeeecza suczka :loveu:
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245124-Stojak-na-parasol-ogrodowy-baga%C5%BCnik-dachowy-i-psie-rzeczy-16-07-PILNE!?p=21052345#post21052345[/url]
  12. Heheheheh. Biedronka zawsze towarzyszy Zlotom.
  13. Namawiam jeszcze jednego kogoś :evil_lol:. :WTF:
  14. [quote name='Rinuś']moooo... CO? :hmmmm: a szczękę masz?[/QUOTE] :loveu: Ah jej, będzie fajnie :multi:
  15. [quote name='Rinuś']yyy nie? :eviltong:[/QUOTE] :diabloti: Szykuj pełny strój dla laba, pod mondioring. Hahhahahah
  16. [quote name='A&L']Co do zakupów, to ja mogę zrobić, mam najbliżej z Was, więc nie będę musiała się tłuc przez pół Polski z pełnym bagażnikiem ;) Grilla też mogę przywieźć, tylko musiałabym go kupić, bo mój już się nadaje do utylizacji. Chyba, że Amber się będzie chciało z tym jechać, skoro mówi, że jej jest hamerykański :D Jakby kundle potrzebowały jakiś zakupów na zlot, to też mogę ogarnąć. Mama mojego TZ ma zoologa, to bym się u niej zaopatrzyła. Kwestia dogadania czy wolimy wspólne zakupy czy każdy sobie ;) Dołączyłam na fejsiku :loveu: edit. Mogę też zgarnąć kogoś z Łodzi.[/QUOTE] To jadę. Cieszyta sie? :diabloti: Patoimpreza!
  17. "Mój" ośrodek - fajnie, że ktoś sie zajął organizacją :). Ja mogę na 1 termin. Dwa psi pewnie. Grzeszne, jak zawsze :cool1:. Co do zakupów - biedronka jest kamieniem dorzucić i przezaje.... boisko. Rzeczka... Trza tylko ogarnąć droge nad zalew :eviltong:. I żarcie też dobre dają :). Domki w środku - średnie za to blisko siebie i na zalesionym terenie (bez kwiatków, sratków). aaaa... i jakby ktoś jechał przez łódź...:cool3:
  18. [B]Tytuł:[/B] BAZAREK MAXIMILLER +4,00 PLN [B]Tytuł:[/B] DLA LUBY OD KOCUREK +12,65 PLN [B]Tytuł:[/B] BAZAREK+ SONEK666 :) +12,00 PLN [B]Tytuł:[/B] milagros19853201-bazarek +3,46 PLN Takie wpłaty otrzymała Luba :)
  19. To pilnuj rudego biszkopta :evil_lol:
  20. Mam to samo - jednak tutaj chyba Aia102 nie ma wątpliwości. To ludzie,którzy adoptowali starego, chorego psa, który ma sie u nich świetnie.
  21. Jejku, ja mam zawsze schizy, żeby mój pies nie trafił innemu w oko i tak go zawsze wypikuje i mówie, że nie wolno..a Ty na to czekasz, zeby mój pies stępił Twojego? Wystarczy, ze nie będe patrzeć... :diabloti:
  22. Okej - jak na razie nic nie doszło :)
×
×
  • Create New...