[quote name='daśka']Ja już po ocenie:-) doskonała,zwycięzca,bob,lok 1,meda lzłoty,cwc/cac,cacib:multi: Jestem bardzo zadowolona,ale organizacyjnie to najgorsza wystawa na jakiej byłam.Ludzie w ringach,bo nie było się gdzie schować przed deszczem.Sędzia musiał ludzi z ringu na deszcz wywalać...ogólnie dramat.Dobrze,że o championa mogę powalczyć dopiero za pół roku.[/QUOTE]
daśka - hahaha!!! Z ust mi to wyjęłaś. Dokładnie to samo u nas - tylko rasa inna :):):)!