[quote name='malagos']Kochani, mam pytanie: potrzebna mi jest buda, wielkosci sredniej, nawet dwie. Mam kawalak miejsca koło naszego gabinetu wet. i kawałek siatki, gdyby ogrodzić teren i wstawic budę, byłby kojec dla 1-2 psiaków, z lekarzem po ręką. Od kogoś słyszałam, że w Węgrowie stoją budy. Czy moze jakaś udalo by sie odkupić/wziać?
malagos to było dawno temu - chyba tam juz nie ma bud, zostały zabrane.