Biedny Hubciu
[*]
dziweczyny - wielkie dzięki dla was, że nie pozwoliłyscie mu odejść gdzieś w zapomnieniu w betonowym boksie
miał ciepło, miał opiekę i na pewno czuł sie bezpieczny....
odszedł w poczuciu, że jest kochany......
UKŁONY w kierunku Oli za SERCE, za czas, za wisiłek jaki włożyła w to aby pies miał to czego pragnie najbardziej - swojego człowieka!