[B]jak na razie u mnie się uzbierało w domu i piwnicy:[/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]- z 2 paczek, które dziś przyszły:[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Małe plastikowe miski dla psów szt. 12[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szampony dla psów szt. 19[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Obroże [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]6 opakowań kropli do oczu różnych[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]3 opakowania w każdym po trzy pipetki dla małych średnich i dużych (w sumie to będzie 9 pipetek)ADVOCATE[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]6 opakowań Pratel[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]6 flakonów z rozpylaczem FRONTLAJN[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]oraz:[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]od Dobermani dostałam koce, kołdry, trochę garnków i misek[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]i od jednej Pani(nie wiem czy jest z dogo) wykładzinę, koce, oraz różne leki w reklamówce.[/SIZE][/FONT]