-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pfffffffffffffffffffffffffff...........tak mnie nabrać...................pffffffffffffff:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='deer_1987']No dogo wkurza coraz bardziej.. ale tez ciezko ludzi namowic na przeprowadzke na inne forum..[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mnie nie trzeba było długo namawiać.......na razie jestem gdzie indziej a wróce jak się poprawi;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pfffffffff takie stare foty wkleja:roll: [url]http://img18.imageshack.us/img18/5734/obraz377a.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak bez zmian... jak bez zmian..... właśnie wrócilam od pitologa.... miałam USG........ DZIOŁCHA!!! normalnie dziołcha... :roll: tera sie bieremy za dorabianie tego onego :roll::oops:..... przeca jo nie mam ani jednej sukienki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeeeee....a nie mówiłam że będzie dzioucha...wiedziałam:diabloti: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:sweetCyb::ylsuper::ylsuper::ylsuper: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kochani! :loveu: Wybaczcie, że nie odpisuje każdemu z osobna ale nie mam nerwów....ostatnio rzadko bywam na Dogo dlatego ze wolę spędzić ten czas przyjemniej niż wnerwiając się że Dogo się nie ładuje, albo że ładuje się pół dnia.....nie mam na to czasu ani ochoty.....wrócę do normalnego stanu dopiero kiedy Dogo wróci do normy....przecież tak nie da się pisać, posty skaczą, czas szaleje, raz chodzi - raz nie chodzi, avatary znikają...a mam to w nosie...prosze mnie zawiadmić jak się już naprawi...:cool1: ale was koffam niezmiennie:loveu: Aha! krosiu ma się dobrze...troche ostanio marudzi ze chcialby częsciej na słonko.....staram sie więc spacerować odkąd słoeczko się pokazało. Poza tym bez zmian....menda z niego jak zawsze....wczoraj wpierniczył Tz-towi obiad (makaron z brokułami) nie pytajcei jakie potem miał wiatry:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widziałam biegaczy leśnych:loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dooobra kawa:loveu: Dobra Ciotka:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaglądam a tu bez zmian:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Menrzuś']Już się ciepło robi :multi: Więc czas na to, żeby creditka [SIZE=5]skrzynkę oczyściła!! :diabloti:[/SIZE][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dokładnie!!! Ja tez sie tam od kilku dni dobijam do tej [/B][/COLOR][/FONT][SIZE=6][COLOR=Red]przepełnionej skrzynki!:diabloti:[/COLOR] [/SIZE]
-
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć gospodyni..polej no kawą:cool3:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :p skąd wiedziałaś :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Bo wszystkie Ale mają ten sam gust:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE]Właśnie ałułułuuuuuuuuuuuuuuuuu do sufitu robił :evil_lol: Wcale się Ali nie dziwię - dobrze to Sylwie wyszło. Szkoda, że nie ma możliwości mieć cały czas kamery koło siebie. To jest wyjątkowo gadająca boksia :evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ja mysle...nie na darmo całuje:diabloti::razz::loveu: Nooooo wyjątkowa- to prawda:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witajcie Kochane! Od dwóch dni w moim ciele zamieszkał niechciej...taka ta gnida dożarta ze nic mi nie daje zrobić.......a poza tym chyba jakim tajemnym sposobem wysysa ze mnie wszystkie soki życiowe......normalnie nie mam energii ani siły- NA NIC!!! I jeszcze ta pogoda:cool1: Zrobiłam nawet ostatnio pare fotek ale ....niechciej nie pozwala mi ich wkleić...taki skurczybyk:evil_lol: Kronos od dwóch dni odmawia spacerowania...przechodzi 10 m podnosi nogę....sika ile fabryka dała i zapiera sie nogami i patrzy na mnie wzrokiem zdającym się mówić: "Gupia babo.....no gdzie mnie ciągniesz na ten desz.....oszalałaś.....sama se spaceruj...ja ide do domu O!" No więc i on ma niechcieja:evil_lol: Koffam Was bardzi i może wpadne dzisiaj z pracy żeby was wszystkich poodwiedzać bo sie narobiło zaległości oststnio:oops: Buuuuuzzzzziiiiiaaaaammmmmm:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć ciotuniu:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buuuuuuuuuuuzzzzziiiiiiiiaaaaakkkkk:loveu: No w konmcu się do mnie nastawia:cool3: [url]http://img9.imageshack.us/img9/6374/img4827a.jpg[/url] A Aluni najbardziej podobała się Sylwa ze swoim gadanie...cieszyła sie dziewczyna jak nie wiem:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']mmmmmmmmmmmmmmmmm... Usz mi lepiej :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Dziewczyny! :loveu: Pogoda koszmarna.... Głowa mi pęka na pół :placz:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]oć ukocham:calus:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Byłam:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Akrobatka :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Sie wie:ylsuper::ylsuper::ylsuper:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam Cię przytulić:calus:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jezdem:loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam powiedzieć, że zaje2biście zmarzłam:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cze Madzialena:multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Dupa nie wiosna:angryy:Ktora mi pozazdroscila nooo??:mad:Od rana sypie jak wsciekle,pies odmawia wyjscia na spacer..ja tez odmawiam...bede strajkowac...[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Znaczy sie jest sprawiedliwość na tym swiecie:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][SIZE=7]KLOCKOWO!!!! CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ, ŻE SZCZYMIE ZA CIEBIE I ŻEBYŚ MI Z WYRA NIE WYŁAZIŁA:mad:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Daj se ciumknąć:roll: [url]http://images47.fotosik.pl/90/83eaffaa09a311a9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]