-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
najeżdżasz na zdjęcie myszką, klikasz prawy klawisz i dajesz kopiuj. Potem wchodzisz na dogo i dajesz wklej i to wszystko:multi:
-
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/41/69/_616716_n.jpg[/IMG] jak to nie możesz wchodzą bez problemu
-
[quote name='AgaiTheta']A ja do mojej Thetki szczekałam, tak się nauczyła. Mówiłam >daj głos!< i >HAU HAU< i teraz sama zaczyna, chce być przede mną :loveu:[/quote] No na to wyglada że będe musiała z siebie porobić wariata - to wtedy go nauczę. Ok co mi tam - spróbóję!:lol:
-
no to czekamy!!!! A może by tak galeryjka u nas na dogo????:razz:
-
Fajnie macie że jesteście z tego samego miasta. Ode mnie z Jaworzna nikogo nie spotkałam - a szkoda bo byśmy chodzili na spacerki razem a tak to mój Krosiu musi się bawić tylko ze mną a on tak kocha inne boksie:-(
-
to podobno kość mądrości (tak mówią)
-
A propos dzidziusiów jak chcecie zobaczyć jak mój krosiu ciamka soczusia to zapraszamy do naszej galerii.
-
Ale ona jest bombowa! Skąd ty ją wyczasnęłaś???? A to zdjęcie suuuper!:evil_lol: Po prostu wymiekam:mdleje: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8522/mtheta1264ti.jpg[/IMG]
-
[quote name='AgaiTheta']Moja ziabećka maleńka, tlusiećka toffna :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7323/mggtheta1027wk.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4117/mggtheta1409br.jpg[/IMG][/quote] Łooooooooo! Ale niunieczka cudowniutka. A śpi cudownie - jak dzidziuś. Mój krosiu tez tak śpi spojrzcie [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6352/tnobraz015yp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/847/tnobraz014eh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6691/tnobraz012nq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4733/tnobraz010xh8.jpg[/IMG]
-
:loveu: bokseromaniaczki:loveu: - jak sama nazwa forum wskazuję Moze się przyłączysz:razz:
-
A czy twó tez tak łapie cie za nos i za uszy i szybko i delikatnie przygryza (ciamka) tymi małymi zabkami z przodu. Mój tak robi wiesz jakie fajowe uczucie:evil_lol: :loveu:
-
No to fajowy koleś. A mój to taki łobuz że jak nie chcesz się z nim akurat bawić wtedy kiedy on chce to broi przeokropnie. Kiedyś na wsi przewrócił na mojego stargo 18 letniego kundla wielkie stare drewniane drzwi tak że go przygniotły. Jak szłam je podnosic to nie wiedziałam czy będzie co zbierać:-o Ale o dziwo nic mu się nie stało - tzn. na szczęście :lol: . Taki jest łobuziak z mojego Kronoska
-
Myślę że z kosiarka i taczkami to raczej zabawa mój też tak robił ale go tego oduczyłam (bo oczywiste jest ze przy kosiarce może mu się stać krzywda). Mój stary kundel atakował kosiarke( nie mozna go było oduczyć niczym) do momentu aż go ostrze podgolilo na szyi - od tego czasu jakimś dziwnym trafem juz go nie interesuje.
-
[quote name='Cimi']Lula cieszę się, że zaadoptowałaś bidę ze schroniska :). Apple, moja suka nie lubiła wody :eviltong:. Każdą kałuże czy jakieś inne omija. Swego czasu na chama wzięłam ją wsadziłam do wody bliziutko od brzegu tak, że normalnie chodziło. A ostatnio byłam nad jeziorkiem gdzie ludzie mogą spokojnie popływać, bo jest fajnie czysta woda . Chciała do mnie płynać tylko za bardzo nie wiedziała jak :lol:. Wzięłam ją pod pachę i trzymałam, że łapkami przebierala ;). A później do mnie raz przypłyneła i się jej spodobało ;).[/quote] Myślę że u Krosia to nie zda rezultatu on owszem wejdzie do wody, nawet poskacze, popryska ale to tyle. Raz oddaliłam się i zawołalam go. Owszem szedł do mnie i nagle stracił grunt - i wiesz co - poszedł pod wode jak kamień a jak już jakimś psim swendem dotknął gruntu to od tej pory tylko po kostki i tyle.
-
Gdyby nie to że tak kocham swojego wodnego ciamajdę to bym się z tobą zamieniła na twojego plywaka:razz:
-
Hahahaha! Fajuszek jeden. Cmoknij go ode mnie w sam środek dzióbka ok?:loveu: :loveu: :loveu: A to z kąpiela to skądś znam???:confused: Tylko skąd????:evil_lol:
-
[quote name='madzia i medor']Żartowałam:evil_lol: :evil_lol: Szczerze, to nie pamietam, jak Go tego nauczyłam:roll: Chyba, jak szczekał, sam, z własnej woli, to mówiłam hasło "Głos" i dawałam nagrodę, ale nie jestem już pewna:lol: A wogóle, to ja go wielu sztuczek nauczyłam przypadkowo, np. ,,czołgaj się", "łapki" ;))[/quote] w takim razie madziu jade do ciebie na małe szkolonko - skąd jesteś???:evil_lol: :cool3:
-
Ale fajuszek fajuszkowy!!!:loveu: :loveu: :loveu: A jak wchodzi do wody - godne podziwu przy temperaturze naszego morza. A tak poza tym to muszę do twojej mordeczki przysłać moją mordeczkę na szkolenie w oswajaniu się z wodą - Bo mój wody nie lubi:shake:
-
ruda małpa???:crazyeye: Bardzo oryginalnie.Podejrzewam że to tylko wtedy jak coś zbroi:evil_lol: :loveu:
-
Lula jesteś cudowna że dałaś sznsę sobie i temu biednemu boksiowi:loveu: . 10000000000000000000000000000000000000000 całusków dla ciebie!
-
Czy ty chcesz powiedzieć, ze ja mam szczekać żeby mój pies wiedział o co biega?????
-
to zdradź nam jak go nauczyłaś- może my coś źle robimy
-
Iza i Fidel ty nie masz się czym martwić twój boksio pod tym względem jest wzorowy (książkowy) a mój - ja to dopiero powinnam się martwić - zupełne przeciwieństwo chrakterystyki boksera pod tym względem. A co nauki komendy daj głos to ja ci powiem, że nie wszystkie psy to załapują. Mój stary kundel który ma teraz 18 lat( pełnoletni:evil_lol: ) to nigdy się jej nie nauczył pomimo moich usilnych starań. Więc się nie łam i naucz Fidzia innych sztuczek:lol: