-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Bonita kaj żeś znowu przepadła???? -
[quote name='agbar']nie mam nowych:grins: mam stare....ale jare:diabloti: i nie atakuj mnie od samego rana bo wpadne w depresje:cool1:[/quote] Że ja cię atakuje- no wiesz jak możesz ranić moje uczucia. Już drugi raz dzisiaj!:evil_lol: To ja chyba wpadne w depresje:-(:-(:-(
-
[quote name='Fuga***']Cześć :-) witajcie może jutro uda nam się coś wrzucić nowego....[/quote] No i co jestem jutro i nie ma fot!
-
Cześć dealerki jakieś nowe foty może co???
-
[quote name='agbar']moja droga nie szukaj podtekstow w tym co robie:diabloti:ja ci tylko podalam kawe i ciacho:grins: bom ja mila jest i dobra tez:loveu:[/quote] No cóż a już się cieszyłam :-(:-(:-( No trudno jakoś muszę z tym żyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Widzę że kanapowej sesji ciąg dalszy tylko Tigra jakaś już lekko znudzona? [URL="http://images25.fotosik.pl/124/4e43338a7d6cf17b.jpg:evil_lol::evil_lol::evil_lol:"]http://images25.fotosik.pl/124/4e43338a7d6cf17b.jpg :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/URL]
-
[quote name='agbar']no to wyblagalas:grins: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_121v.gif[/IMG][/URL][/quote] Oj! Dzięki tego mi było trzeba! I do tego ciacho- ty chyba mnie lubisz - albo nie?
-
Przyszłam obaczyć cz żeś już wstała:razz:
-
czy ktoś mnie poczęstuje kawą????? Błagam!:modla::modla::modla:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to niech on sobie na świeta spadnie ....teraz mi wcale a wcale nie pasuje żeby był :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] I jeszcze czego..... może jeszcze ma równo padać:evil_lol:
- 78403 replies
-
nowe foty kcem:mad::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]:hmmmm: jest już wieczór .....[/FONT] nie tylko wieczór... zaraz noc bedzie;)
-
[quote name='Medorowa']Pornografia:oops::oops: [URL]http://images34.fotosik.pl/76/ebaf9a66e57d7961.jpg[/URL][/quote] bo ty to zawsze skojarzenia masz:cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a to cza o Niej przy Niej :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]no nie wiem a nie cza?:evil_lol:
-
[quote name='agbar']ja jestem slodsza:grins: bo milsza, madrzejsza, cudowniejsza i wspanialsza:loveu:[/quote] Dobra niech ci będzie ale nie mów Medorowej że tak powiedziałam... dobra?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz::placz:własnie Pan na TVN powiedział że będzie padał śnieg :placz::placz:...idzie zima :placz::placz::placz:przymrozek :placz: Jutro -2 stopnie....:placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No i czego ryczy??? Super bedzie! Bioło wszędzie! Jak zima to zima!
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...RUDO ....skądś ty żeś tako sexowno szminka dorwala ....od DODY :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]:crazyeye:[/quote] buhahahahahaaa:grins:
- 78403 replies
-
zaraz tu przyśle Medorową co by poczytała jak tu o niej bez niej;):evil_lol:
-
Oj Medorkowa ty sie lansujesz nawet w moim wątku:lol: a dealerkowa daje się na to nabrać:loveu: jesteście słodkie obie:loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
[quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Witanko zdjecioszki widzialam i piesecka boksiczka sliczny :loveu:[/COLOR][/B][/quote]dziekujemy i jutro zapraszamy na wiecej....
-
[quote name='agbar']szybko nadrobilam:)corunia jak marzenie:loveu::loveu: a Kronosik jak zwykle...kofany diabelek:diabloti:[/quote]dzięki przekaże Aluni że jest śliczna. Krosiowi też powtórzę:diabloti: [quote name='agbar'] to bylam ja...nieposluszna zona:grins:[/quote] no coś ty nie zgadła bym:evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
deer_1987 ale masz zajebiste zdjęcie w avatarku:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='justysiek']nom byc moze.............:shake::shake::shake::shake::shake:[/quote] nie być może a NA PEWNO tak masz myśleć
-
lata świetlne mnie u was nie było.... śliczne fotki [url]http://images26.fotosik.pl/125/5600097a4a000866.jpg:loveu::loveu::loveu::loveu:[/url]