-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cze Bonitka! Śliczne fotki! jak to jest potworek to ja................. nie mam słów! [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i83998_Olek023a.jpg[/URL] :loveu::loveu: Boski jezd! Całuski dla ciebie i mam nadzieję że już się odsprzątałaś i wpadniesz na kaffę:razz: -
Przyszłkam powiedzieć - dzień dobry! Ale muszę powiedzieć Dzień SUUPER ! Jak tylko zobaczyłam te słodziaki. A to to po prostu jest boskie - [URL]http://img50.imageshack.us/img50/396/dscn4170qe2.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Cześć Agenty! Jak tam? Pewnie ciężko się zebrać po weekendzie????;)
-
[quote name='AgaiTheta']Dramat.... Sytuacja w tej chwili jest koszmarna. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych i kolejnych boksiach. Każdy następny jest w jeszcze gorszym miejscu i stanie od poprzedniego... Mamy zwiazane ręce. Zabraknie nam pieniążków na te boksie, które mamy pod opieką, nie ma mowy o zabieraniu kolejnych! I w tym momencie dramat... Dowiedzieliśmy się o boksi w malym azylu, który okazal sie mordownią... Bokserka siedzi w syfie i bagnie, wkoło leżą martwe szczeniaki, które nie przeżyły zimna... Kto podejmie decyzje, czy jej pomozemy czy nie? Kto chce po obejrzeniu koszmarnych zdjeć, powiedzieć, nie możemy... nie damy rady... Ja nie...[/quote] :angryy::angryy::angryy::-(:-(:-(
-
Wpadam z porannym - Dzień dobry! Całuski dla Tigrusi:loveu::loveu::loveu:
-
Cześć Kobieto pracujaca!:lol: Takaś zapracowana że na Dogo nie zagladasz? Strasznie cię męczą w tej pracy! Daj no znać czy żyjesz jeszcze!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przed wyjściem poszłam do koleżanki i czekałyśmy na jeszcze jedną koleżankę aż przyjedzie z Sopotu...była około 21 a my do tego czasu dwa wina wypiłyśmy :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote]cześć! Widzę że pracowity weekend miałaś!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A głowa nie boli po tym winie?:cool1: -
Hej co tam u was po weekendzie- wypoczęci?:diabloti::lol:
-
Cześć Dealusie!:multi: Jak tam po weekendzie i tych strasznych zakupach:evil_lol:?
-
Cześć Alu! przyszłam się przywitać przy poniedziałku! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_smile.gif[/IMG] Aleście stron natrzaskały trochę mi zabrało co by się przez nie przebić:cool1: Widziałam Ozziulka cud malinka:loveu::loveu::loveu::loveu: zwłaszcza przy ty cieście - słodziaczek:loveu::loveu::loveu: A to :mdleje: [url]http://images33.fotosik.pl/80/0740b180244f0666.jpg[/url]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'] [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kuniec na dziś.... do poniedziałku ;) ale klikac bede... tera ide do doma... i jade do Czech.... i wróce i dopadne kompka i nie opuszcze go aż do smierci :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Czekamy!:razz::loveu:
-
Sceny [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/blush.gif[/IMG] [url]http://images23.fotosik.pl/126/7aa24e2c8f696454.jpg[/url]
-
Ja nie chciałam go obudzić:placz: [url]http://images31.fotosik.pl/79/c1b678684c53d842.jpg[/url] Teraz bedzie na mnie zły:cool1:
-
[quote name='agbar']nie :roll:lazenia po sklepach z TZem.......:cool1:[/quote] Bez paniki dasz se rade. A jak nie to wołaj [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_cray2.gif[/IMG]. Popendzem czym prendzej z pomocm:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agbar']nie do ciebie pisalam:diabloti: ale jak juz wiesz to nie mow nikomu:razz:[/quote] Dobra dobra! Nastepnym razem cytuj do kogo to sie nie bede mylić! :diabloti::evil_lol: Kurrrrde:cool1:
-
[quote name='Medorowa']Doberek dziołchy:loveu: Na razie nie mam sił nic więcej napisać:roll::roll::roll:[/quote] Ujjjjj! Ale zabalowała! [IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_drink1.gif[/IMG]
-
[quote name='agbar']helollll....no to milego likendu ci zycze:loveu: my dzis wyruszamy na poszukiwanie prezentow...juz sie boje....:roll:[/quote] Dla mnie???:razz: Czego ? Prezentów sie boisz? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agbar']w tajemnicy ci powiem ze ja tez:loveu:[/quote] Dobra nikomu nie powiem;)
-
[quote name='agbar']zobaczysz dlaczemu:eviltong:....w Jaworzenie moj kolega malz ma ciotke i kuzynki...wiec UWAZAJ:diabloti:[/quote] Pociotkami mnie bedziesz straszyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Dobra boje się :roll: [quote name='agbar'] czy ty mnie cos sugerujesz:razz::evil_lol:[/quote] sugeruję :razz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o prosze jak miło... jutro zamawiam budzenie na 11-tą... nie to żebym była masochistką tak wcześnie wstawać, ale trza z psem, do kościoła, obiad, sprzatanie... klikanie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak psze pani:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dla psa wszystko
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Ciacha nie mam a może być [IMG]http://www.bandyci.org/img/banan.gif[/IMG] Zdrowiej bedzie! -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Wszystkie fotki oglądnęłam i teraz nie ma co już :) więc czekam na nowe zdjęcia Kronoska :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Po weekendzie wstawiem bo zaraz znikam i juz dzisiaj nie zdaże a jutro mnie nie będzie - NIESTETY:-(
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hej hej hej .Kochana..............ja wstaje 5.15 mam do pracy 35 km a jutro to se możesz............ będę na necie dopiero we wtorek, bo w domu nie mam:eviltong::eviltong::eviltong: a w niedzielę odsypiam cały tydzień............śpię ............perwersja do 8.00:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] Kochana nie tylko ty:eviltong: Ja też tak wstaję a do pracy mam trochu mniej bo 25 km. To trza neta w domu założyć ja muszem cię obudzić!!!!:evil_lol::roll:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o chwała ci Pani... byłabym zaspała .... przy sobocie :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zawsze do usług:diabloti:
-
[quote name='agbar']no i mnie obudzilas.....bede zla:diabloti:[/quote] Nic nowego:cool1: