Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Te.....oko jej wylata:crazyeye: [url]http://i34.tinypic.com/ezludk.jpg[/url] cześć ugrzeczniono żono:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='zuzolandia'][I][B]MAKRAPUŁDA [/B][/I]:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie przesadzaj z tymi komplementami bo się jeszcze przyzwyczaję:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam na nóżkach błękitne kapciuszki :p moge wejść :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]W kapciuszkach możesz.....przynajmniej polerkę strzelisz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć kobitki :loveu::multi: chciałam sprawdzić czy jesteście grze...zne :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaawsze:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='sota36']Jaaaaaaaa, pipcysz! jo tu ciynszko robia - matury analizuje dla mojego KOCHANEGO PANA DERECHTORA![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jak taaak to trza było od razu godać......Za robota, seta sie nalezy!!!:p[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='sota36']Seta musi byc!!! Co by nie wynokfiac i łostudy ne robic! Bo po secie to jo szlafen![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Znaczy tobia babo to sie ni opłaco lać :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='sota36']Jabko - co Ty, frelo., łosprawiosz?! Tys jest umtatata umatata! I dej pozor, bo Cie umrzik tknie![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty mnie nie strosz bo się beda jąkać:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='sota36']A jo poprosze "setke" , a nie tak jakies fikusne driny![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeszcze nam tu wywiniesz po tej secie i kto Cie będzie reanimował he?:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='zuzolandia'] ....[I][B]masz czuja normalnie ...ciagnie swój do swego :diabloti::diabloti:[/B][/I] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja bym to ujęła inaczej: Kto z kim przestaje........:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [I][B]....po polsku...... :lol::lol:po naszymu to jak z innej bajki :evil_lol:[/B][/I][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tam dupisz farmazony:evil_lol: Po naszymu znaczy po polsku:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='zuzolandia'][I][B]jeno szczewiki mom uciaprane marasym :diabloti:[/B][/I] [I][B]jakbych przylazła w himalajowych buciorach to mosz pewny zol do wymiany :evil_lol:[/B][/I]:evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zapamiętam! Następnom razom najpierw kukna co masz na nogach a potem ewentualnie wpuszcza do środka:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='halgre58'][B][COLOR=DarkRed] Mnie najbardziej się podobają żołędzie ![/COLOR][/B][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zbereźnica:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='zuzolandia'][I][B][SIZE=6]UMYĆ[/SIZE][/B][/I] :eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No coś ty.....a ja myślałam, że wymienić:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Doginka'] Ale ja bym prosiła po polskiemu pisać:diabloti: [/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca po polsku jest:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ooooooooooo procenty.....znaczy wiedziałam kiedy przyjść:diabloti: To ja poprosza to to to to coś pomarańczowe:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='zuzolandia']Dobryy :loveu: prziszłam pomarasic podłoga :diabloti::diabloti: [FONT=Century Gothic]No paczaj ją jak się rozochociła:evil_lol:[/FONT]
  16. [quote name='zuzolandia'][I][B]I znowu tu byłam :cool3::cool3::cool3:[/B][/I] [I][B]zaciaprałam podłoga i ida dali marasić[/B][/I] :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I co ja mam teraz niby z ta zaciapraną podłoga zrobić?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]po uszy to sie os*am :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaak? Eeee no, chyba już jesteś za stara na takie numery:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]szkiełko miałam spaćkane :p[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ozzy ci wynosował?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. apple

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś']Jestem :)siedzę już w pracy od 14...Jakoś tak dziwnie na tej imprezie...chyba się starzeję :) Jeszcze Łukasz pojechał ze mną do mnie na noc,bo do jego autobusu mieliśmy godzine (mieszka kawałek pod Toruniem) a za taxe trochę drogo by wyszło...rodzice się nieco zdziwili, jak zobaczyli nas razem o 3 w nocy :) A rano jak zwykle 10 i wchodzi mama mówiąc "Sniadaaaaaanie " :) Kochaną mam mamusię :) boshe nie mam nawet żadnych zdjęć żeby Wam wstawić,ale jutro jak przyjdzie obiektyw i będzie ładna pogoda to to pójdziemy nad Wisłę :D[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobrze, że nie przychodziła częściej np. naprawić radio:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Strasznie niewyraźne te zdjęcia.....nie widać całgo komina:roll: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352225/00000046.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='Iza i Avanti']Jaki kolor??? :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ali kolor.......nie rżnij jarząbka:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Sorka za milczenie ...ale jestem zarobiona po pachy :angryy:...a na dodatek drugi dzień boli mnie strasznie głowa :mad: mam kilka wrześniowych fotasków [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]za chwilke wstawie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmmm....popatrz na to z dobrej strony..... dobrze, że nie po uszy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Grosiowa mamo!!!! patrzaj tutaj!!!! Moze coś sie Grosi spodoba:razz: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http:///www.dogomania.pl/forum/f99/niemowlece-ubranka-62-68-dla-bokserow-kup-teraz-do-30-09-a-145182/#post13060075"]Ubranka dla dzidziusia...62 -68 dla boksiów!!![/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/niemowlece-ubranka-62-68-dla-bokserow-kup-teraz-do-30-09-a-145182/#post13060075"] [/URL]
  23. [quote name='Iza i Avanti'][B][COLOR=red]Przyszłam se...[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co ty tu robisz ubrana w kolor Alicji?:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] nio najcudowniejsza :loveu: Dopiero w niedzielke uświadomiłam sobie że Grosia skończyła w czasie Naszej wizyty tydzień :multi: i już pięknie zaczyna wodzić wzrokiem .....sprawdziłam swe wiadomości szkolne :p i się zgadza ...tygodniowy malec widzi cienie i potrafi skupić wzrok na 1 nieruchomym przedmiocie :multi:...więc Grosi rozwija sie wzorcowo [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca to oczywiste! Wystarczy na Nią spojrzeć :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Century Gothic]Ale Ja lubie jak On się tak usmiecha:loveu: http://images39.fotosik.pl/202/044c2314d8ea801d.jpg[/FONT]
×
×
  • Create New...