-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: popsuł puzzelki [URL]http://img96.imageshack.us/img96/4163/tn1004742.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo to jest psuj:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja wycałowałam Malunie dziś po gołych stópkach :loveu: robiliśmy pierdziawki :evil_lol::loveu::loveu: i po główeczce ślicznej [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań bo mi zal doope ściska:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Medorowa']Nie ma to jak złote i niezawodne rady:loveu::loveu::loveu: Co ja bym bez Was zrobiła:roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]zawsze do usług:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]bryyyy:grins:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][LEFT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale ta Twoja córunia już duża :loveu: śliczna pannica z niej :) Kroś, pies który prawie nie żebra ;) [URL]http://img15.imageshack.us/img15/6121/imga0139m.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Trafnie to ujęłaś:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='deer_1987']oo widzisz postaralas sie i sa dalej fotki :D[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeszcze mam więcej ale nie wstawię bo się ze mnie nabijacie:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]taaaa a u mnie pisałaś ze to chłop rozpieszcza :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo Zuzeł to tak ino od wielkiego dzwonu;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Medorowa'] Boshh, niech mi ktoś powie, jak się uczyć, bo ja już wyszłam z wprawy:crazyeye::crazyeye:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jak to jak....siadać i ryć:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'] [I][B]...jaaaa jakześ Go rozpiesciła to tera taki mamlaty :diabloti::diabloti:[/B][/I][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie ja, nie ja, ino mój chłop:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Matko! A co wy tu za androny wypisujecie?:-o Cześć Ala:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='zuzolandia'] [I][B]eeeee tammm..Krosiu to wielki chlop da se rade z babami :cool3::cool3:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Moze i wielki ale bardzo delikatny:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1134/imga0148.jpg[/IMG] a to mój karateka:loveu: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1598/imga0167i.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/COLOR]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I jeszcze ukradłam pare cioteczce od Avantiego;)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9558/imga0132.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7994/imga0136.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6121/imga0139m.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6164/imga0140.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1465/imga0141y.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3032/imga0146.jpg[/IMG]
-
[quote name='sota36'][URL]http://img104.imageshack.us/img104/1644/tn1004741.jpg[/URL] no kochane dziecko! KOCHA PSY!!!!![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=DarkGreen][B]Zuzeł ma to po mamuni.....:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahaha....Jola robi za latawca:evil_lol: [url]http://images46.fotosik.pl/210/3f86440fe848296fmed.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='deer_1987']Zauwazylam choc to stanowczo za rzadko :mad:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mówisz? No nie wiem, co by to bylo jakbym częściej szalała:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No teraz to już na pewno do Ciebie z Krosiem nie przyjadę:roll: [url]http://i35.tinypic.com/2qwmz2q.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://img188.imageshack.us/img188/7594/tn1004747.jpg[/URL] [I][B]boszzzzz coż za zmaltretowana minka :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]nooooooa to ze są FOTYYY ...to juz cud na cudami[/B][/I] :cool3::cool3:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo IZa wchłaniała makowca a Krosiowi nie dawała:diabloti: Nooo cuuuuda, w końcu święta za pasem:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='deer_1987']Nie wierze??????? zdjecia tutaj`?????????? [URL]http://img96.imageshack.us/img96/4163/tn1004742.jpg[/URL] puzzle uklada?[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A coś od czasu do czasu mi odbija i szaleję:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]P.S. A z diagnozowaniem alergii też bym poczekała. lekarze teraz wszystko zwalają na alergię pokarmową bo im się myśleć nie chce.:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']komu to jeszcze chwaliłam Grosice że grzeczna, nie marudzi, ładnie sypia..... no to już nie sypia- mamy kolki ..... marudzi... i jak przystało na pokolenie dziadowskiego żarcia i konserwantów we wszystkim.... MAMY ALERGIE POKARMOWĄ!!! na co???? kij wie ..... nie jem nic co ewidentnie alergizuje, nie jem nic co jest ciężkostrawne,,,, pani elDohtore kazała odstawić nabiał- ino że ja ten nabiał odstawiłam już tydzień temu po sugestii położnej... żrę pasztet, szynka, pasztet, szynka..... uszami mi już wychodzi ten pasztet, szynka.... :placz::placz: o pomysłach na obiady nawet nie wspominam, bo BRAK! wpędzę się w anemie i tyle bedzie z dobrodziejstwa karmienia piersiówką :shake::shake: aleee lipa.... w ciąży nie żałowałam se niczego, a tera lipa- co ja mam jeść????[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]też przeszłam kolki i jeśli mogę Ci doradzić to nie jedz pasztetu...pasztet tez jest wzdęciogenny.......nalepiej chudą wędlinę, mięso gotowane, gotowane ziemniaki, lekkie rosołki, kurpniczek itp. Co do wspomagania w pozbyciu się kolek to powiem Ci, ze wypróbowałam chyba wszystkie apteczne specyfiki i powiem Ci, że najlepszy u mnie okazał się Espumisan w kropelkach dla dzieci.Co najdziwniejsze żaden z lekrzy nie zaproponował mi tego...dowiedziałam się przypadkiem od innej klientki w aptece kupując inny "wyrypany w kosmos" specyfik przepisany od lekarza:cool1:Rewelacja....bardzo szybko Ali przechodziło i na długo. ważne jest też pilnowanie odbijania i kladzenie maluszka na brzuszku jak najczęściej. Poza tym jak już kolka wystąpi to bardzo pomagają kompresy na brzuszek z ciepłych pieluszek........Dacie radę;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakie radosne, uśmiechniete twarzyczki :) przytuliłaś się to teraz daj mi ciastko ;) [URL]http://img58.imageshack.us/img58/9971/tn1004751.jpg[/URL] cześć Sis :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nooo! Fajowo było:loveu: witaj :loveu:Sisko[/B][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7594/tn1004747.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5831/tn1004748.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2135/tn1004749.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6259/tn1004750.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/9971/tn1004751.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]Postawilam gołom szłapkem na tyj czornyj ziymi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uuuuu toś się upipcyła:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kilka fotek z sobotniego spotkania z Ciotką od Avantiego:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4766/tn1004740.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1644/tn1004741.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4163/tn1004742.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7683/tn1004743.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3457/tn1004744.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']mnie :cool1: jak to gdzie w sieci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobry wieczór Dziś dzień bez Magdy W. ale nie stracony :evil_lol: Ostatni raz byłam dziś u dentysty (jakoś przed ciążą miałam błyski zdrowe a w trakcie chyba mi TZ cukierki do nich przylepiał bo sie biedactwa troszke pochorowały). Z tej podniety, że idę do pani dr. wystroiłam się jak szczur na otwarcie kanału. kurtka nie dopinajaca sie na brzuchu, szalik i.................smycz na szyji więcząca strój! Zupełnie zdziwona patrzyłam na ludzi, którzy patrzyli na mnie po czym pod koniec trasy zrorientowałam się, że oznajmiam wszem i wobec iż jestem dumna posiadaczka czoronoga! Dramat! A potem było jescze weselej ale nawet nie chce mi sie pisać :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahaha....new look:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]