-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeeeesssooooo wzruszyłam się:placz: Ćliczna jest:loveu: I te nóżeczki...maleńkie, do calowania:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/97/0426b18cae7e2869.jpg[/url] Ta fota piękna:loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/538/b099949ddb3bfaa4.jpg[/url] Hmmm....myslicielka...po mamuni:evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/538/c8fd7fea040eebbe.jpg[/url] aaaaaaaa i widzę, że dużo śpi.......to dobrze;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']dzień dobry :loveu::loveu: nie wiem Maga skąd u ciebie takie przypuszczenia że nie znajdę czasu na dłuższą relacje..... :roll::roll: czasu u mnie dostatek:roll:- z lenistwa nie piszę :diabloti: Kloc zdezorientowany ale spoczko- mył Grosi główke podczas kąpieli, spoziera czy Grosica śpi, i łaaaazi i sie dopomina pieszczot :mdleje: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hihihihih słodziak:loveu: [/B][/COLOR][/FONT] a w sobote rodził ze mną..... cały dzień pokapywała mu zzzzzz........... :oops: krwia :crazyeye: w poniedz. miał jechać do weta ale w sobotke wieczorem już spoczko :crazyeye: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Moze to prostata....Krosiu tez tak ma:roll:[/B][/COLOR][/FONT] wszyscy domownicy czują sie ok, ino mi coś wczoraj wlazło w plery .... i zdychałam- ból przeokrutny i robić nie mogłam kompletnie nic :placz: do kibla szłam 20 min :placz: i nie z powodu zamieszkiwania pałacu i odległości między salonami a kiblem :placz: dziś położna kazała mi wziąc tablete i modlić sie żeby too nie korzonki bo nie moge brać żadnych p/zapalnych ...... [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Madzia, to pewnie nie korzonki, po prostu podczas kilku miesięcy noszenia dziecka twoja postawa się zmieniła, wyginałaś się bardziej do tyłu aby udźwignąć brzuch. teraz brzucha nie ma i nagle zmienił się też środek ciężkości, stąd ból w plecach. też tak miałam, przeszło.....tylko trzeba dużo leżeć na plecach na twardej powierzchni co by kręgosłup rozprostować;)[/B][/COLOR][/FONT] ot chyba wsjo .... wracam do obowiązków :cool1: MATKA POLKA :shock::shock::ylsuper:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]czekam na więcej szczegółów o Dominisi:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']chyba ogryzek jak Ci wyskoczy a nie dysk:roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zwał jak zwał.....chodzi o sam fakt:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Alicja :hand: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]to Ja[/B][/COLOR][/FONT] :grins:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Poznaję po uśmiechu:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='agbar']Piii,piii..tak robia takie male stworzonka:razz::evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Po przemyśleniu sprawy....jednak się nie zdecyduje:roll: Poczekam do stycznia:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Ano nalezy Ci sie...chocby za ten bol w plecach:evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No właśnie, o tym już nie wspomnę. jak mi dysk wyskoczy to wiem do kogo uderzać po kasę na ewentualną rehabilitację:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']chcesz ze mna dyskutowac?:diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A czy to wiąże się z jakimś zagrożeniem?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam się u Ciebie schronić przed agresywnym psem Dilerowej:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='agbar']Zupelnie Cie nie poznaje:diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Staram się...w końcu też mi się jakiś new look nalezy:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Nie odwazaj sie:cool1: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]czemu? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] A jak tak patrze na to zdjecie to mnie sie wydaje,ze plecy masz na zewnatrz:evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja bym powiedziała, że co inne:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Fenomen mojej fryzury-nie da sie jej zniszczyc:evil_lol:Nawet jak rano wstaje wygladam cudnie:loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie odważę się z Tobą polemizować w tej kwestii:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='malawaszka']Noooo Klockowa - nie za dużo tego odpoczywania hę??!! :loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahahaha:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Serwujecie cuś do picia bom spragniona:cool3: [/B][/I][/COLOR][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ba:p[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg[/IMG]
-
[quote name='agbar']Juhuuuuuuuuu:hand:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie machaj tak bo se fryza zniszczysz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak tam? Dominisia już powoli łapie swój rytm?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar'] HA!A czyz nie jest to prawda z prawd najprawdziwszych?:loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hmmmmm:hmmmm: Nie odważę się zaprzeczyć:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Ale o so chodzi?:roll: Psa z JABKIEM nie widzialas:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie bojaj,nawet nie zadrasniete:eviltong:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie wiem, poczułam lekki ból w plecach:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Ja też ty byłam i się zgorszyłam:diabloti: [/B][/I][/COLOR][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tam........to się popraw:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='deer_1987']a kiedy foty beda?[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Yyyyyyyyyyyyyyyyyyy......jak zrobię:grins:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]nie wiem czy to wzne ale byłam tu :diabloti:[/B][/I]:diabloti: [I][B]w tej Gomorii sodomistycznej :evil_lol:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]i jak wrażenia:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
:lying::lying::lying::lying: [url]http://img12.imageshack.us/img12/2071/img2066w.jpg[/url]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Fajny masz opis na gg!!! Wymiata:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Jabełko :loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]cześć:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja też chcę cześć:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Magda wszystko opisze ...ale ja wiem tylko że liznął już Maleńką i razem z Pawciem zmienia malej Pampersy :lol:....aha i śpiewa tak jak Grosia .....no tyle Wam napisze , bo tak ładnie pytacie , a reszta to już Mamuni działka do opowiadania [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo Klocuś to jest porządny chłopak:loveu: Czekam niecierpliwie:p[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przepraszam o jakiej Kasi i Asi tu mowa?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]buhahahahahaha:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [url]http://img17.imageshack.us/img17/3397/img2008z.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]