Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='teqquila']Siemanko Dzapkowa, sliczna mała i oczy ma takie niebiesciutkie :) , Krosiu widac ze szczesliwy z uscisku haha[/QUOTE] Ojjj co wy z tym szczęściem.........przeca widać że szczęśliwy:evil_lol:
  2. [quote name='dbsst']zmieniając temat córeczkę masz śliczną - po kim taka mała miss :D[/QUOTE]No jak to po kim...........PO MNIE:p
  3. Byłach:multi: Dziękuję za karteczkę:loveu::loveu::loveu:
  4. Ooooooo Debe brzuchata:loveu: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0568ps.jpg?t=1261477778[/url] Co do snów o porodzie to mnie się nadal zdarzają:roll:
  5. [quote name='zuzolandia']płakac to jo mogaaa nad utratą cennego futra :placz: Że co? Ogoliła Cię na łyso:evil_lol:
  6. Ojjjj Debe.....jeszcze będziesz chciała go wsadzić do środka:evil_lol:
  7. [quote name='dbsst']bije po oczach jak słońce w południe :P[/QUOTE]Otóż to:p:p:p
  8. [quote name='zuzolandia'][B][I]znam ten bolll :diabloti::diabloti::diabloti:..... [COLOR=Green]Taaaaaaaaaaaaaaaaa? Skad?:diabloti: [/COLOR] dziekujem za karteczke :loveu::multi::loveu::multi: [COLOR=Green]Iiiiiii tam;)[/COLOR] niemozliweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :crazyeye::crazyeye:...............fotyyyyyyyyy:lol::lol: [URL]http://img97.imageshack.us/img97/1529/tn1004930.jpg[/URL] to jest to co miało stanąć tak ? :lol::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE]Możliwe, możliwe- Jak mówię, że będą to są:p A idźta z tym stawaniem.....normalnie same niewyżyte:evil_lol:
  9. [quote name='dbsst']ta radośc bije z jego lica :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]No przecież to od razu rzuca się w oczy:evil_lol:
  10. miłość kwitnie:loveu: http://i50.tinypic.com/29m0hv8.jpg
  11. [quote name='dbsst'][URL]http://img97.imageshack.us/img97/3723/tn1004940.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ma jak pełnie szczęścia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i tO nie KRÓLEWNY :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] On jest szczęśliwy ino jak to chłop -nie pokazuje po sobie:evil_lol:
  12. [quote name='Cola'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: śliskie podłogi i halne wieją...[/QUOTE]Jak zwał tak zwał:evil_lol:
  13. Do twarzy Ci:evil_lol: [url]http://i50.tinypic.com/2dsij3d.jpg[/url] Buhahahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/vxgprk.jpg[/url] [url]http://i47.tinypic.com/oihic1.jpg[/url] Alllleeee łaaaaaadna:loveu: [url]http://i46.tinypic.com/r7ppx0.jpg[/url]
  14. O matyldo a co ona ma w pysku:evil_lol: http://i48.tinypic.com/xerexs.jpg Ale słodzinka:loveu: http://i49.tinypic.com/kapoqh.jpg
  15. [quote name='Yana']ale fajne zdjęcia ślicznej córeczki i słodkiego synusia :-)[/QUOTE]Aaaaa dziekować.....córcia ma urodę po mamusi a synuś po tatusiu:roflt:
  16. [quote name='dbsst']nie dziś krew i siq oczywiście zapomniałam, że mój gin jest na urlopie!!!!!!! więc nic nie marudziłam marudzić będę dopiero 28 żeby mi to zrobił 28 - oceniam, że szanse są nikłe więc pewnie urodzę po nowym roku :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]I dobrze....w święta niebezpiecznie jest na porodówce:roll:
  17. Tyle......:p
  18. Wściekła Bestyja:evil_lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7017/tn1004942.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9777/tn1004944.jpg[/IMG]
  19. Taaaak moooocno Cię kocham:loveu: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3723/tn1004940.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9194/tn1004932.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8185/tn1004934.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6353/tn1004938.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/34/tn1004941.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5778/tn1004931.jpg[/IMG] :eviltong::eviltong::eviltong: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9250/tn1004933.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/921/tn1004935.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/45/tn1004937.jpg[/IMG] Moja Błękitnooka:loveu: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4759/tn1004939.jpg[/IMG]
  21. [quote name='dbsst']czyli kiedy..............................................................................................................................:diabloti:[/QUOTE]A teraz na przykład:diabloti: Kilka domowych fotek.....:cool3: [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9973/tn1004927.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1807/tn1004928.jpg[/IMG] Moja pieleszowa Królewna:loveu: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9153/tn1004929.jpg[/IMG] A taki mam stroiczek na te święta:cool3: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1529/tn1004930.jpg[/IMG]
  22. [quote name='zuzolandia'][B][I]he jako dowcipno :diabloti::diabloti: a poz atym co ma moj wstyd do tego co stowo ? :cool3: [/I][/B][/QUOTE]Ano właśnie....sama se odpowiedzialaś:eviltong:
  23. [quote name='dbsst']i..............................................................................................................................................[/QUOTE]i kaca miałam nieplanowanego całą niedzielę i niegdzie z łóżka nie wychodziłam....ale ma pieleszowo domowe....wstawię później;)
  24. Cześć Debe! Przyszłam powiedzieć, ze nie byłam w lesie bo miałam kaca i nie mam fot zimowych:roll: Ale mam kilka domowo-pieleszowych:roll:
  25. [quote name='zuzolandia'][B][I]byłam tu jakby co i spadam bo tu dziwne rzeczy stowajom ;-) hihihih[/I][/B][/QUOTE]A podobno wstyd masz zakryty:diabloti:
×
×
  • Create New...