Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]czyli jak szpunt ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Noooo...mały twardziel:evil_lol:
  2. wietrzenie?:roll: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0646ps.jpg?t=1262186215[/URL]
  3. [quote name='agbar']Jestem jestem....bez bomby:P znaczy z bomba ...eeee tego...bredze z glodu...chce mi sie mandarynek a braklo i B. pognal do sklepu.... Wrocilismy z ctg.Maly spal,kazali mi chodzic,skakac,ruszac brzuchem, tlumacze jak krowom na miedzy,ze on zawsze o tej porze spi dlatego sie umawiam na ctg na rano albo wieczor ...nie moja wina,ze dzis mieli tyle roboty,ze dopiero po poludniu mogli mnie przyjac...Ale na szczescie maly sie ocknal.... Wszystko ok,skurcze sa ( tez mi nowina jakbym nie czula hihi)Na moje pytanie jak zdaniem poloznej sytuacja sie rozwinie uslyszalam,ze ona w ogole nie rozumie dlaczego ja jeszcze nie urodzilam...Nooo jak ona nie rozumie to ja wcale....[/QUOTE]A ja wiem czemu..........bo mały chce wyskoczyć w Sylwestra z wielką pompą jak korek od szampana:evil_lol:
  4. No i co? JAk tam? Przemy czy nie?:roll:
  5. [quote name='dbsst']melduje sie twoja chruma czekam na foto :D[/QUOTE] Melduję, ze nadal nie posiadam takiego tóre by sie nadawało do publicznej ekspozycji:roll:
  6. Boooszzzz stuknijcie sie w głowe:roflt:
  7. [quote name='zuzolandia'][B][I]Ja sie nie staram..ja robie wszystko coby sie utuczyć.....niestety efekty sa dosc mizerne :placz::placz: [/I][/B][/QUOTE] Nie denerwuj mnie:mad::mad:
  8. [quote name='dbsst']spoko spoko będziemy mieć dzidzusia :evil_lol:[/QUOTE]No przeca wim....ponoć już 4 styycznia:diabloti:
  9. Ojjjj zostaw bo mi grzywkę zepsujesz:diabloti: [url]http://i50.tinypic.com/zlepex.jpg[/url]
  10. [quote name='dbsst'] Jabłkowa ty pędź po teścik :loveu:[/QUOTE]Spoooooooko maroko......nie jestem bankowo:p Statystyki się komuś zepsuly:evil_lol:
  11. [quote name='dbsst']kto wie prowadzono badania ponoć najwiecej cięzarnych wybiera ten film :evil_lol: [/QUOTE] Weź mnie nie strasz bo się zacznę jąkać:roll:
  12. Ale masz fajową włochatą poduchę:evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/htuweq.jpg[/url]
  13. Buhahahahaha....narkotyzuje się:evil_lol: [URL]http://i48.tinypic.com/2ed03s6.jpg[/URL]
  14. Ja też byłam w kinie na avatarze....a broń boże w ciąży nie jestem:evil_lol:
  15. [quote name='zuzolandia'][B][I]Aleś dietowa twardzielka hihihhihi buziowankoo kochana ;-)[/I][/B][/QUOTE] Staram się jak mogę:roll: Witaj Serce:loveu:
  16. [quote name='dbsst']chrum chruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum[/QUOTE]nieźle:evil_lol: Ale wybacz..nie:diabloti:
  17. Rasowa wampirzyca z niej raczej:evil_lol: [url]http://i50.tinypic.com/30lzdvk.jpg[/url]
  18. [quote name='dbsst']proszę proszę proszę dobra lecę :D[/QUOTE] Świnki się proszą:evil_lol:
  19. No i zaś czekanie:roll:
  20. [quote name='dbsst']jutro jutro :multi::multi::multi::multi::multi: za 12 godzin :multi::multi::multi::multi::multi: mam nadzieje[/QUOTE] Oooo dżiiiissss i jak tu spać?:roll:
  21. Yyyyyyyyyyyyyyyyyy znaczy nic?:roll:
  22. [QUOTE]zuzolandia [INDENT] [B][I]dOBEREK POSWIATECZNE[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ile przytyłas ??? hihihihi[/I][/B] [/INDENT] [/QUOTE]a nic:p [QUOTE]Alicja [INDENT] [COLOR=Red][B]Wpadłam z poczęstunkiem ...cały garnek moczki mam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/B][/COLOR] [/INDENT] [/QUOTE]Dziekuję, nie lubię:shake:
  23. [quote name='sota36']Wpadam... z ciastem... u nas walki psow![/QUOTE] Lecem obaczyć ;-)
  24. [quote name='dbsst']NIE :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to pół naga :eviltong:[/QUOTE] Tym bardziej nie chcę Cię narażać na wstrząsy w tym stanie:evil_lol:
  25. Znaczy mam się stresować już czy dopiero jutro?:roll:
×
×
  • Create New...