Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Ależ donośny głosik ma ten Jaśko........i jaki jest ladny, okraglutki, różowiutki.....i oczka otwiera....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!:loveu: Gratulki dla Tutusia no i dla mamuni oczywista. Witamy Tatę na DOGO:multi:
  2. Poooczekaj Zuzka......dziurka mi sie zapchała:evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/vg2b87.jpg[/url] Ty nawet czapkę musisz mieć kudłatą?:errrr: [url]http://i47.tinypic.com/2w4y61y.jpg[/url]
  3. I jeszcze takie ekscesy będą:[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-105.gif[/IMG] i w najmniej odpowiednim momencie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-104.gif[/IMG] Ale nie martw się Debe....będziemy z Tobą:evil_lol:
  4. [quote name='malawaszka']a już niebawem: [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/201.gif[/IMG][/QUOTE] Noooo.....i [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-441.gif[/IMG]
  5. No to siuuuuup! :drink1:Za Jaśka! Co by nam rósł zdrowo!:drink1:
  6. :roflt::roflt::roflt::roflt: http://i48.tinypic.com/dwi15.jpg
  7. [CENTER][SIZE=7][COLOR=Green]Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Brawo Debe!!!!:klacz::klacz::klacz: Witaj Maluszku!!!!:loveu: [SIZE=2]Rodzice.......macie przekichane:megagrin:;)[/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  8. Coooooo? Ożesz qutwa......a ja już przybiegłam z nadzieją że chlapnę pępówki:evil_lol: No to czekamy:multi:
  9. Oooooo jaka fantastyczna fota:loveu: [url]http://img31.imageshack.us/img31/4264/img2727h.jpg[/url]
  10. Debeściaro!!!! Trzymam moooocno:thumbs:
  11. [quote name='dbsst']prawda, że z nimi nie do końca ten tegs :shake::diabloti:[/QUOTE] Noooo....ale powiem CI ze jedna jest znacznie na przodzie:cool3:
  12. A ja tam trzymam żeby było jak najszybciej i jak najsprawniej......bo ja się już doczekać nie mogę:roll: A mój TZ już wnerwa dostaje bo trzy razy dziennie go spycham z kompa : "bo muuuuuusze zobaczyc czy nie urodziła":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Na prawdę utwierdzam sie w przekonaniu, że jesteście mocno tyrpnięte:evil_lol:
  14. [quote name='dbsst']aparat mi się wyczerpał - nie schylam się po baterie na dole :evil_lol: I mnie też schylanie mogło by się źle skończyć:evil_lol: jestem :evil_lol: ale nie wiem jak długo wyrko mnie dziś wciąga :evil_lol:[/QUOTE]Zabalowało się coooo?:cool3: Korzystaj z ostatnich dni wolności:megagrin:
  15. [quote name='zuzolandia'][B][I]Japuszkoo wszystkiego NAJ NAJ NAJ LEPSIEJSZEGO W TYM NOWYM ROKU ;-) BUZIACZKI PRZESYŁAM ;-) pss.wstałam właśnie hihihih[/I][/B][/QUOTE] Baaaardzo wcześnie:roflt: Tobie też Najlepszego:loveu:
  16. [quote name='dbsst']ale jak to dowcip :([/QUOTE]no bo ja nie pstrykałam wczoraj....nie byłam w stanie:evil_lol:
  17. U mnie się dopraszasz o foty a sama ni mosz:diabloti:
  18. [quote name='dbsst']czy będą jakies Sylwestrowe foty :cool3: :BIG:[/QUOTE] Ależ Ci się dowcip wyostrzył:evil_lol: [QUOTE]sota36 [INDENT] Dzapco!!!! Wiesz co? Fajnistego Roku!!!! [/INDENT] [/QUOTE]Tobie też Joluśku.....wszystkiego dobrego, zdrowego i i kudłatego:loveu:
  19. [quote name='dbsst']ależ fajowo w tym roku rodzimy - nie moge sie juz doczekać ----- wstałam i aż roznosi mi klatke z radości, że to za chwilę, że to za moment.........................................no mam nadzieję, ze nie zrobiłas mi tego i 31 Okruch nie pojawił się na tym ziemskim padole :eviltong: :BIG:[/QUOTE] no nie wiem, nie wiem......coś mi się widzi.....:roll:
  20. [QUOTE]j[B][I]akze bym smiała [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] ale Ci powiem ze mi cycki urosły :diabloti::diabloti:[/I][/B] [B][I]i ffcale sie z tego nie ciesze ..bo to nie ta cześć ciała powinna sie powiekszyc :evil_lol:[/I][/B] [B][I]buziowankooooooo[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/I][/B][/QUOTE]Ty nie musisz byc zadowolona.....ważne że TZ jest:diabloti: [QUOTE]dbsst [INDENT] jestes czy cie nie ma :P [/INDENT] [/QUOTE]Jestem ale jakby mnie nie było:evil_lol:
  21. [quote name='dbsst']tak tak tak jestem młodociana matka :evil_lol:[/QUOTE] Wiiiiiidać:evil_lol:
  22. Inuś:BIG::cunao::knajpa:
  23. Cudnie, że nowy rok z maluszkiem zaczniecie:loveu:
  24. [quote name='dbsst']hmmmmmmmmmm nie pozostaje mi nic innego jak :obrazic:[/QUOTE] A co ty masz cztery lata i kręcone włosy, ze się tak fochasz?:evil_lol: Poza tym uwazaj bo Ci tak zostanie:diabloti:
×
×
  • Create New...