-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
[quote name='Ziutka']Basiu, w ogłoszeniach jest podany ten numer ; 501 545 399 Czy to Twój ? Innego nie ma w ogłoszeniach :shake:[/QUOTE] Nie mój, to dziwne, czemu ta Pani dzwoniła do mnie???????????????? To numer Elik, kompletnie nie rozumiem................. Też byłam zdziwiona.
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']no, niestety my będziemy tam i zaraz spowrotem,. ja mam aktualnie 8 psów w mieszkaniu + koty chore + królik chory + chomik,. Musze wracac od razu, poproś państwa, aby nie robili sobie kłopotu, ja nie jem mięsa, nie chcę, aby niepotrzebnie robili sobie kłopot. Jestem w ciąży więc i tak połowy rzeczy mi nie wolno więc bedę miec kanapki - cała masę. Jak bardzo chca nich zrobią zupkę, uwienbiam zupy :) nie mam jeszcze przelewów, ale na pewno jutro dotrą, pamiętam o fakturze :)[/QUOTE] Pieniądze wysłałam , Barkelona też.Jutro będą na koncie. Pani Iwona da Ci 100 zł na miejscu. Jak przełożę kartę sim do tego zepsutego telefonu i odzyskam numer ds i dt , to Ci wyślę. Adres też już mam. Podałam Twoje konto Mazowszance, chce coś wpłacić za transport olkuskich psiaków. Ja też jutro dyszkę dorzucę, tyle na razie mogę:))) -
[quote name='Klaudus__'][I]Wszelkie telefony proszę kierować do mnie. tel: 785 549 189 mail: [email][email protected][/email] [/I][/QUOTE] Dziękuję:)
-
Pogadajcie z Panią Borcz leczyła koszmarne odleżyny miodami manuka i ziołami. Trzeba wszystkiego spróbować...
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Państwo czekają na podróżników z kolacją:) Pytają też czy Iwona i Romek mają jakiś nocleg...? Przemili ludzie:)) -
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
ewu replied to keria's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Pikusia :) Dziękuję za zaproszenie:) -
[quote name='Mazowszanka']To ja też dołożę się do paliwa. Tylko napiszcie komu i gdzie ?[/QUOTE] Iwoniam, mam jej numer konta:) Podam i na pw. Ona i Wojtuś wieźli psiaki:) Myślę ,że jak napiszesz paliwo - psiaki z Olkusza , to Iwona będzie wiedziała. Ale napisz tak bo Ona w sobotę wiezie Miodzia na Mazury i ja i Barkelona robiłyśmy przelewy na tan cel. Jeśli płacił Wojtuś, to Iwona mu przekaże:)
-
[quote name='malena78']Witam serdecznie wszystkich dogomaniaków i dogomaniaczki :) Ponieważ od niedzieli stanowimy DT dla maluchów z tego wątku nie mam innego wyjścia - postanowiłam się w końcu tu pojawić. Zostałam uprzedzona o uzależniających skutkach dogomanii i cóż z wielką przyjemnością stawiam im czoła :) Jak już wiadomo suczka pojechała dziś do fantastycznego DS z tradycjami ratowania czworonogów z czego wszyscy się bardzo cieszymy, adopcja ekspresowa przyznacie, nawet nie zdążyliśmy małej Luci poznać! [B]Drugi maluch ma potencjalny domek ale szukamy kogoś do przeprowadzenia wizyty PA w Oświęcimiu - czy mogę liczyć na pomoc w tej sprawie?[/B] Z góry dziękuję, pozdrawiam[/QUOTE] O to wspaniale:))) Dogomania uzależnia, ale dzięki temu uzależnieniu wiele piesków udaje sie uratować. Proszę się uzależnić ale konieczny zapas garnków...:)) Wiem coś o tym... dużo już spaliłam wciągnięta przez dogo:)))))
-
[B]"Nikomu z nas się nie przelewa, dlatego proponuję złóżmy się na paliwo, żeby można było znowu kiedyś skorzystać z tak niedrogiego środka transportu. 10 zł na dobry początek i zapraszam następnych "[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Elu słusznie ja też dokładam 10 zł bo musiałam Miodzia zasponsorować żeby dojechał:) Jak zwrócą z kundelkowej skarbonki to dam więcej :))) Zrobię przelew -Iwonie??? [/B]
-
Był dzisiaj telefon w sprawie Lusi, bardzo miła , młoda Pani... Chyba w ogłoszeniach jest mój telefon podany... Ja teraz wyjeżdżam i wracam 22 lutego . Roamng drogi więc jak będą nowe ogłoszenia podajcie numer Elik. Zresztą to jest logiczne, mała jest u Niej.
-
[quote name='Justyna Lipicka']ogłoszenia były robione jakiś tydzień temu...trzeba by się cofnąć o kilka postów;) bo dokładnie nie pamiętam, więc aktualne są, ale jak nie ma telefonów to można ponowić np zmieniając zdjęcia lub tekst...[/QUOTE] Dziewczyny jest mały problem, mianowicie ja w sobotę lecę do mojej córki i wracam 22 w nocy. Roaming sporo kosztuje.[B] Czy możecie zmienić numer na numer jednej z Was? Dałam Lobarii namiary na dt. Domek jest koło Świerklan. Wy znacie procedury adopcyjne itp. Pani Karolina niezbyt,, może jedynie zareklamować Czarusia... Pies idaelny, po kastracji, kocha wszystkich:) Niekłopotliwy, ułożony, mądry:))) [/B]
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Chłopak nawet lektury będzie miał:klacz:[/QUOTE] Oby nie czytał...:)) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']sliczne legowisko będzie miał Miodzio:) przykro mi że nie mogłam się do transportu dołożyć ale w portfelu pustki;([/QUOTE] No co Ty najważniejsze ,że JESTEŚ z nami i Miodziem:multi::multi: -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Barkelona']Iwonka, wysłałam na Twoje konto 30 zł, jutro powinnaś już mieć je na koncie! :) A Ty Miodzio, pakuj tobołki! w sobotę podróż po nowe życie :)[/QUOTE] Dziękuję:))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[B]Posłałam Iwonce przelew w wysokości 270 zł na transport. Miodzio 220 zł dostał od Lusi, 50 ja dołożyłam. Barkelona wyśle 30 zł i domek da 100 zł. [/B] Wszystko gra:)))))) Szczęśliwej drogi Kochani:))))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Podpisuje się pod słowami Lobarii :)[/QUOTE] No Wy mnie przeceniacie:) Ja i zapodaj fotki:)))) Poproszę córkę...:)))Fotka jest jedna:)))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dostałam z domku maila z fotką zakupionego właśnie legowiska Miodzia , stoi w pięknym pokoju:)))))))))))))))))))))))))))))))Poza tym Państwo przygotowani jak na przyjecie noworodka ze szpitala :)))))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Barkelona']ewu, ja też poproszę o dane do przelewu, wpłace obiecane 30 zł[/QUOTE] Dziękuję:) Wysłałam na maila ale prześlę na pw:) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Iwonko ja jutro puszczę przelew , bo dzisiaj nakarmię konto i dopiero jutro kasa będzie zaksięgowana. -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']400zł to nie 500zł! Cudnie :)[/QUOTE] No super:razz: Czyli mamy 220 zł od Lusi, 100 zł od ds 30zł obiecała Barkelona -razem 350 zł Ja wyłożę 50 zł i jak by mi ze skarbonki zwrócono te 5 dych , to by było super:multi: Napisz tylko na kogo ma być rachunek? I co mam zrobić bo nigdy ze skarbonki nie korzystałam. -
[quote name='tobciu']Bazarek imienny zakończony ! [SIZE=5][COLOR=blue][B]SMUTEK[/B] przemienił się w czarującego, radosnego [B]CZARKA[/B] !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff][B]Czarek, Czaruś[/B] :) - [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#0000ff]Twoją "matką chrzestną" została [U]bakusiowa[/U] ! :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff]Od której też dostałeś duży prezent niespodziankę :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff]I ode mnie również chłopaczku dostajesz prezencik :)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Dziękuję :)))